Sayfa 545/628 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon
Arama sonucu : 5019 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by zido Yazıyı Oku
    Son tarih agustos 2023 ama genel kurula kadar tamamlansa iyi olur spk onayi yalniz bilanco aciklanmadan gelir mi bilemedim
    Bence süreç devam ediyor. Yoksa Spk başvurumuzu geri çektik yenileyeceğiz derlerdi. ISCTR geçen sene bilanço 6 şubat GK 30 mart en kötü de GK ya onaya yetişir bu süreç.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: ISATR ISBTR ISCTR ISKUR TIB [ANHYT ANSGR ISFIN ISGSY ISGYO ISMEN ISYAT SISE TSGYO TSKB ] TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1211092
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-10-27
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama İlgi: 25.08.2023 tarihli özel durum açıklamamız

İlgide kayıtlı özel durum açıklamamız ile paylaşılmış olan, 30.06.2023 tarihli finansal tablolar üzerinden gerçekleştirilmesi öngörülen iştirak modeliyle kolaylaştırılmış usulde kısmi bölünme işlemlerine, kısmi bölünme kapsamında payları devre konu olan yurt dışındaki bağlı ortaklıklarımızın tabi olduğu otoriteler nezdinde yürütülen süreçler için ilave zamana ihtiyaç duyulduğundan, 31.12.2023 tarihli finansal tablolar üzerinden devam edilmesine karar verilmiştir.

Sayın Cinali sen bari yapma. Kap takip etmeyen biri 27.10.2023 tarihini nasıl bilsin? Full time ekranda olan biriyim ben.

Bence hepsi bilinçli işler.Bence akıllıca davrandılar. Daha önce de yazdım seçimin peşine KKM den % 30 civarında getiri elde edilmişken Hissenin fiyatını seçim zamanı olan fiyatlarda gezdirmek pek akıllıca olmazdı.

Ben sürecin sizin dediğiniz kadar uzayacağını sanmıyorum. Öyle bile olsa mesela başvurudan sonra ISMEN kaçtı şimdi kaç ISCTR kaçtı şimdi kaç?
    Sen bari yapma diyorsunuz ben ne yapmışım.
    Holdinglesme işi yilsonu blancosu çıktıktan sonra başvuru olacağını yazmışım.
    Sizin beklentiniz kısa vadede sanki onay gelecek gibi izlenim yaratan bultende çıkan son birleşme onayına atıfta bulunarak.
    Tespit yaptığım hususta yanlışlık nerede ve ne yapmışım anlamadım.
    Sagliklar

4. Sayın Cinali sen bari kusur arama manasında yazdım. Evet bu işin çok uzamayacağını düşünüyorum. Çünkü lerim var gerisini burada çok detay yazmam.

Bu saatten sonra hisse fiyatını bu piyasada türlü sebeplerle düşük tutan patron spekülatör ya da foncu hayatının hatasını yapar. Bekleyelim görelim zaman nasıl olsa geçer.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Trakya Yatırım holding; yeni kurulacak çatı şirketin içindemi olur? Ayrı mı kalır? Bilgisi olan var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Forum mu vardı.. Klavye mi vardı.. Sene 1998 askerden döndüğümde hanım gönderdiğim yedek subay maaşıyla aldığı İŞC kağıtlarını (fiziki) serdi önüme.. gittik Kızılaydaki İşBankın en üst katında nakite çevirdik.. evvelinden okuduk kardeşim.. Bi de sünnet olmadan daha Stairway To Heaven takılıyoduk.. Sonraları Money For Nothing falan geldi..
    Şimdilerde neredeyse "Düdük Makarnası" deme zamanlarım geldi.. de neyse.
    hocam bu veriler isiginda senin yas 50-55 bandinda o zaman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Trakya Yatırım holding; yeni kurulacak çatı şirketin içindemi olur? Ayrı mı kalır? Bilgisi olan var mı?
    cem yilmaz'in dedigi gibi... "icinde"
    her sey icinde
    kara delik gibi dusunun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by zido Yazıyı Oku
    Agustos 2024 pardon
    olay tamamen matematik
    2023 yilsonu bilancosu ne zaman resmi olarak yayinlanir? diyelim seneye subat ortasi/sonu
    ustune yurtici/yurtdisi butun (100%) resmi onaylari ekleyince: muhtemelen en erken (subat+3 ay) Nisan/Mayis gibi netlesir gibime geliyor
    zaten plan bu eylul (9) bilancosunu yil sonuna (9+3=12) yetistirme niyetimiz var demislerdi.

Sayfa 545/628 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •