Sayfa 567/628 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617 ... SonSon
Arama sonucu : 5019 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. ne bu gerginlik ? iki lafın belini kırıp birbirimize takılamayacak mıyız ? espri yapamayacak mıyız ? kuralları siz mi belirliyorsunuz ? iş bankası forumu diye iş bankasından başka bir şey yazılamaz diye bir kural yok ? bunu da nereden çıkartıyorsunuz ? benim yazdığım konuda daha önce beni eleştirenlere takıldım ucundan azıcık hepsi bu. şimdi iş bankası 50 lira olsaydı eminim bu arkadaşlar bana sallayacaklardı sakin olun biraz yahu bu ne gerginlik böyle. yatırım tavsiyesi değildir tabi ki.

2. İnsanların neyi yazıp neyi yazmayacağına karışmayı bırakın artık. Adam geliyor naçizane fikrini belirtiyor. İsteyen faydalanır isteyen engeller.

Her forumda birilerine sataşan bir şahsiyet yüzünden burada fikirlerini ifade eden iki insanı zaten yakın zamanda kaybettik. Üstelik o şahıs defalarca uyarılmasına rağmen cezalandırılmadı.

Burada herkes sizin duymak istediğinizi yazmak zorunda değil. Beğenmediğinizi engellersiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    ne bu gerginlik ? iki lafın belini kırıp birbirimize takılamayacak mıyız ? espri yapamayacak mıyız ? kuralları siz mi belirliyorsunuz ? iş bankası forumu diye iş bankasından başka bir şey yazılamaz diye bir kural yok ? bunu da nereden çıkartıyorsunuz ? benim yazdığım konuda daha önce beni eleştirenlere takıldım ucundan azıcık hepsi bu. şimdi iş bankası 50 lira olsaydı eminim bu arkadaşlar bana sallayacaklardı sakin olun biraz yahu bu ne gerginlik böyle. yatırım tavsiyesi değildir tabi ki.
    50 olsa guzel olurdu valla hocam derdim sana kizmak deil haddime de deil ama buraya is bankasi disi yazmayi ben dogru bulmam cunku bahsettigin konularda sonsuz karsilastirma yapsrsin afedersin boku cikar o yuzden soruna cevaben evt elinden geldigince is bankasi yazmak lazim yoksa genel forumlar vardir elbet oralarda bunlar yazilabilir hee ben buranin patroni deilim karar vericiis de ama dogrusu boyle baska seyler yazilirsa surekli buraya yazmayi birak takip dahi etmez bir sure sonra insanlar karar sizin

4. inşallah her şey gönlünüzce olur. Hayırlısı diyelim.

İSCTR 18 kademe alttan eşleşti

6. Yazıklar olsun milletin aklıyla alay edin bakalım.. ALBARAKA Karşılık yok diye tantana yapıp duruyor birileri... Bilanço okumayı öğrenin önce... yaklaşık 4.5 milyar karşılık var.... Allah'tan korkun biraz.. Ne yani 10-20 ye katlamış ne olduğu belirsiz siketleri mi alalım... Şirket bile piyasadan mal alıyor...SEÇİME KADAR BURAYA DA YAZMAM ARTIK.. SİZLERİ ÖNCE ALLAH'A SONRA ALİ'YE HAVALE EDİYORUM.. HOŞÇAKALIN....

bedelsiz nezaman ufak yatırımcı olarak 150 bedelsiz alırsam hisse miktarım artar.
    temettümüde var.
    ykb akbnk garanb bunlarda yakında bedelsiz verirler.acıklama gelir.
    ykb yüzde 250 bedelsiz akbank yüzde 500 bedelsiz garan yüzde 650 bedelsiz potansiyeli var.
    banka karları ise sermayelerini en az 10 12 katı yüksek karlar bekleniyor.
    kamu bankaları halk b ve vak b sermaye artışı yapmışlardı.
    32 milyar ödenmiş sermayelerine çıkartmışlardı.
    şimdi sıra özel en yüksek kae eden özel bankalarda bedelsiz sermaye artışlarında olacaktır bence.
    şimdi bu en yüksek kar eden özel bankalarda.
    bedelsiz vereceklerdir.
    mecburen.
    yoksa ödenmiş sermayeleri böyle düşük kalmaz.
    prestij kaybedecekler sanki.
    bedelsiz ile hisse sayısı artar.özsermayeleri güclenir.
    ödenmiş sermaye şirketin eder değerini olumlu etkiler.
    hele böyle kar eden özel bankaları malum.
    hisse fiyatıda önce düşersede sonra tekrar çıkar bence
    bir kasa masa şirketlerin fk sına bak ederleri ise 200-300-400-500 tl de idiler.
    ne oldu karlarıda yoktu.
    kar yok hisse 500 tl ise haliyle böyle olurduılduda.
    soluksuz taban düşenlerin durumu ortada.
    kar yok.hisse 400 500-6600 tl sanki uzayda maden bulmuşta.gazlama sazlama ile..
    tantanacılardan uzak durun.
    bilhassa bu hissedeki malum herkezin bildiği sazcılardan özellikle uzak durun
    şimdilerde ortalıkta yoklar.
    sazcıların yazdıklarını iyi inceleyin.kimseyide dinlemeyin.
    zarar edeceksende bildiğini yap.
    saza caza gaza gelmeyin.
    sağlam hisse fk kar oranı özsermayesi vs bunlar bak.önemli olan burası bence...
    özel bankalar akbnk garanb işc ve ykb favori thy kchol sağlam ve diğerleri tamamı benden uzakta olsun
    endeks 30 50 den şaşma ve diğerlerıne bulaşma
    patron hisselerindeki durumlar ortada.
    gaza saza caza gelmeyin.çarpılmayın.
    bence 2024 yılı borsada böyle olacak.
    şişirmişler onlarca yüzlerce içi boş kar edemeyen hisselerden uzak durulması şart ve
    sağlam endeks hisseleri arasından tercih etmek lazım.
    2024 borsa için zor olacak gibide.
    yabancı tatilde meydan yerliye kaldı.
    onlarda ufak yatırımcının cebındekinı almanın peşindeler.
    yabancı ocakta 2 hafyada gelirler gibi.
    2024 borsa ıcın zor gecer.
    o zamana yazan çok olur.yazmayanda olur.
    genede bildiğinden şaşma bende azar azar banka hissesi mevcut iyi olur diye beklentim var.
    banka hisselerinde bedelsiz artışlar beklentim var.
    bekliyorum.bakalım artış olacakmı.olmayacakmı.
    yanılıyorda olabirim.....ytd
    Son düzenleme : kartalcı53; 26-12-2023 saat: 13:16.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by mertgüven Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun milletin aklıyla alay edin bakalım.. ALBARAKA Karşılık yok diye tantana yapıp duruyor birileri... Bilanço okumayı öğrenin önce... yaklaşık 4.5 milyar karşılık var.... Allah'tan korkun biraz.. Ne yani 10-20 ye katlamış ne olduğu belirsiz siketleri mi alalım... Şirket bile piyasadan mal alıyor...SEÇİME KADAR BURAYA DA YAZMAM ARTIK.. SİZLERİ ÖNCE ALLAH'A SONRA ALİ'YE HAVALE EDİYORUM.. HOŞÇAKALIN....
    Güle güle Abra Kadabra

Sayfa 567/628 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •