Sayfa 68/627 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 5011 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Twitter canlı yayında m.akdere yargı dağıttı .
    Adam gibi adammış

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. her türlü yetki, etki tek bir kişide ve dolayısıyla onun atadıklarında iken gelmiş saçma sapan söylemler ve ithamlarla algı yapıyorsunuz. cuma günü alıp, salı günü satan hesabın kime ait olduğunu hiçbirimiz ispatlayamayız ama kamu adına düzenleyici ve denetleyici kurumların tüm hesaplara anında erişim ve gerekirse yaptırım hakları olduğunu çok iyi biliyoruz. hayatın her alanında ve her olayında , bir kesim karşıdakini kolaylıkla itham etmeyi alışkanlık haline getirebilecek kadar psikolojik ve fiziki üstünlüğe ulaşmışsa ve bunu senelerdir diğer görüşleri bastırmak amacıyla kullanabiliyorlarsa, burada bir sıkıntı var demektir. sizler, kıymeti kendinden menkul fikirlerinizi kanıtlanmış gerçeklermiş gibi sunma hakkına sahipken, diğerlerine fikirlerini söyleme, olasılıklar doğrultusunda tahmin yürütme hakkını bile tanımamaya çalışıyorsunuz...
    Son düzenleme : ellocu; 13-02-2023 saat: 00:33.

3. Sorun tek adamlık değil .
    Sorun Tek adamın arkasına saklanıp suç işleyerek memleketin canına okuyanlar.
    O Tek adam çok ilahi bir insan ve ak be ak masum olabilir , melektir melek Dicem ama deprem esnasında siyasetin de tadı yoktur boşverin gitsin

O tek adam 20 senede Ülkemiz deprem şehirlerinde yıkıp sağlamını yapması şart olan , ama yıkmadığı kaçak, zayıf ve kondu Yapı stoğunu yüzbinlerce binayı , bunların yıkım kararını TBMM 2 ay içinde geçirsin ben oyumu da örneğin sadece İstanbul’da YAŞAMLARI deprem kaynaklı bina riski altında kalan 500.000-1 milyon İstanbullunun hayatını kurtaracağından , ona verebilirim ama 20 seneyi de üzülerek anarım .

neticede kahramansan kahramanlık yaparsın siyasetçi isen ise siyaset yaparsın.

Bakalım KAHRAMANIMIZ bu seçimi kaybetmek umrumda değil ben bu işi çözerim mi dicek , neler yapacak yıkım yasaları çıkacak mı bekliyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    ....... bu seçimi kaybetmek umrumda değil ben bu işi çözerim mi dicek , neler yapacak yıkım yasaları çıkacak mı bekliyoruz.
    Çok beklersin. Ekmeğini yalan söyleyerek kazanan 4 meslek grubu var tüm dünyada:

Avukatlar
    Emlak komisyoncuları
    Oto galericileri
    Siyasetçiler

Yalan söylemek bunların mesleği gereğidir. Gereksiz yere beklentiye girme.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Sana düsmeyebilir, yazmasin
    ama bir baskasini fikrini söylediginde sanada düsmez deme lüksün yok,
    Sende aynı fikirdesin ama dillendirememissin , karsi söz söylediginde maskeledigin düsünceyi
    tarafsizca savunuyorum havası yaratma derdindesin

bu fiyattan sattım bu fiyattan aldım laflarınıza zerre kadar inanmam
    Madem teshir etmek isyiorsun aldın veya sattın veya uzun zamandır tutuyorsun cekersin videosunu koyarsın youtube,

Yazilacak çok sey var tabiki, ama bugünlerde olmayacak not aldım ilerleyen dönemde yazarım.

Shortcular karsı ciksadasa , P.tesi dahil olmak üzere bütün islemler iptal olsun,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Sana düsmeyebilir, yazmasin
    ama bir baskasini fikrini söylediginde sanada düsmez deme lüksün yok,
    Sende aynı fikirdesin ama dillendirememissin , karsi söz söylediginde maskeledigin düsünceyi
    tarafsizca savunuyorum havası yaratma derdindesin

bu fiyattan sattım bu fiyattan aldım laflarınıza zerre kadar inanmam
    Madem teshir etmek isyiorsun aldın veya sattın veya uzun zamandır tutuyorsun cekersin videosunu koyarsın youtube,

Yazilacak çok sey var tabiki, ama bugünlerde olmayacak not aldım ilerleyen dönemde yazarım.

Shortcular karsı ciksadasa , P.tesi dahil olmak üzere bütün islemler iptal olsun,
    Kendi fikrimdir. Kimseye cevaben yazilmis tavsiye degildir.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Çok beklersin. Ekmeğini yalan söyleyerek kazanan 4 meslek grubu var tüm dünyada:

Avukatlar
    Emlak komisyoncuları
    Oto galericileri
    Siyasetçiler

Yalan söylemek bunların mesleği gereğidir. Gereksiz yere beklentiye girme.
    E finansçılar dememişsin. Onun içinde herhalde kendinde olduğu için. Esas benim bildiğim Borsacıların ABD de mahkemede şahitlikleri bile kabul edilmez.

Bir şey soracağım bu yukarıdaki işler yalan söylenmeden yapılamıyor mu?

Ben mesela 30 senedir bu piyasadayım yanlış analiz yapmış olabilirim ama yalan konuşmam, konuşmadım.

TH bak kusurabakma çok yanlış laflar ediyorsun çoğu zaman. Hemde çok yanlış bakış açılarıyla. ve yanlış hatalı yazılar yazdığında hiç dönüp pardon dediğini görmedim. Böyle bir dünya ancak sanalda olur reelde olmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Trend bey ben ironi yaptım bakınız BÜLENT ARINÇ denen parti içi muhalif bey , bile parti aşkıyla kalbi atarken HEP KAZANMALIYIZ BİZ EFSANEYİZ MODUNDA seçimleri ileri mart 2024 alalım diyor , hırslı adam tabi ki enayi muhalefeti uyutacak güya güzel İDEA. demi ya …Seçimi 2024 erteleyek diyor MALUMUN İLANI KAYBETTİK bare muhalefeti tam baskı altına alarak , çürütecek ortamı hazırlayarak zaman kazanmalıyız söylemi bu … ben ironi yaptım reis beye hiç oy vermedim gibi , onun siyaset tarzında düşünmedim de ….

Reis-i Cumhur için sanki filmin sonu görünüyor , artık uzatmalar oynanıyor , saygın şekilde mi Türk siyasetine nokta koyar koymaz onu da tartışmayalım ancak iyi bir adım atsın bu fonlar bulunsun kentsel deprem dönüşümü ülke çapında meclis kararlarıyla hemen başlatılsın isterim.

Sayfa 68/627 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •