Sayfa 149/627 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Kara Pazartesi hezayanlarıda tutmadi

Ne çok bilen varmis gercekten,

Olana yorum değil gelecegi tahlildir esas olan,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Kara pazartesi tabi ki tutmaz o bir olasılıktı %1-50 arası ben iyimser ve full çalayım her saman ama 4500 bist 100 düşerse % 30 ihtimal iş bankası 12,70 tl görebilir de mümkün !

Kemal Kılıçdaroğlu Cumhur reis olsun da borsa kısa vadede .. ne olursa olsun 2008 de kriz 6 ay sürmeliydi şu an 1-2 ayda kriz de kesin biter o da olursa !! borsa eninde sonunda 10 bin puan olacak ülkemize de Akıl bilim ışığında medeniyet yavaş yavaş uğrayacak umarım .

Ülkemiz için akp ye olumlu baktığım senelerde 2002-2005 arası hayırlısı derdim şu an isim ve parti zikrediyorum ülkemiz için , seviye demokratik bir tehlike görüyorum , Fransa’da demokrasi yok diceksiniz ama polis şiddet tek başına unsur değil . Hukuk sistemi ve yozlaşmanın seviyesi kadar , kişi hakları ve ifade özgürlüğü ilr devlet kaynaklarının yağmalanması meselelerinde bir hesap verilebilirlik olmalı demokrasilerde …

Ülkemizde demokrasi yok ! Neremiz demokrat ki ,bazı çalışmalara göre Türkiye yarı totaliter rejim grubuna giriyor , BM insan hakları bildirisine 30 maddeye tam uyumlu bir ülkemiyiz acaba ?

Lütfen herkes sorgulasın BM insan hakları bildirisi evrensel beyannamesi 30 madde var ve Ab insan hakları sözleşmesi 59 madde lütfen okuyunuz .

Paradan , emirden , çıkardan daha önemli olan tek şey insanlık ve ilkelerdir . 89 madde ve Kavramlar bunlar bunları akp denen parti tam uyguladı mı uygulamadı mı ? Buna bakmak lazım .

Bugün Akbank öncülük ediyor banka endeksine geçen hafta Garanti öncülük etmişti Xbank 4,758 zirvesi 5,448 normalde yeni zirvelere yükseliş yaşaması gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382

5. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. GARANTİ BBVA YATIRIMIN MODEL PORTFÖYÜ

AKBNK: Sermaye yeterliliği ve likiditesi ile ön planda
    ARCLK: Karlılık marjlarında iyileşme beklentisi
    BIMAS: Artan FİLE katkısı, rekabetçi iş modeli
    ISCTR: Sürdürülebilir özkaynak karlılığı artışı
    KCHOL: NAD iskontosu ve dengeli portföy
    SISE: Dinamik fiyatlama modeli ve kapasite artışıyla birlikte büyüme hikayesi THYAO: Güçlü yolcu trafiği ve kargo gelirleri
    YATAS: Devam eden büyüme hikayesi

https://news-files.foreks.com/attach...87794_rapo.pdf

7. Sayın Bence kusurabakma bu kriterlerin hiçbiri yetmez. O yatırım işide zaten dünyayı bilmem ama bu ülkede bu şekilde yapılmadığını çok iyi biliyorum.Herşeyi de size anlatamayacaklarına göre yukarıda sayılanlar ancak olsa olsa bu işin kılıfı olur.

AKFYE halka arzını yapan kim? Gerisi teferruat ben sadece güler geçerim yukarıdaki gibi analizleri gördüğümde.... Sizde öyle yapın.

Para artık çok daha değerli.

Şöyle devam edeyim elalemin parasını yönetirken bu işler kolay da iş kendi paranı ya da eş dostunkine gelince bu işler böyle olmaz olamaz.Fon portföy yönetirken en fazla kapının önüne koyarlar.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 28-03-2023 saat: 08:59.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Bence kusurabakma bu kriterlerin hiçbiri yetmez. O yatırım işide zaten dünyayı bilmem ama bu ülkede bu şekilde yapılmadığını çok iyi biliyorum.Herşeyi de size anlatamayacaklarına göre yukarıda sayılanlar ancak olsa olsa bu işin kılıfı olur.

AKFYE halka arzını yapan kim? Gerisi teferruat ben sadece güler geçerim yukarıdaki gibi analizleri gördüğümde.... Sizde öyle yapın.

Para artık çok daha değerli.

Şöyle devam edeyim elalemin parasını yönetirken bu işler kolay da iş kendi paranı ya da eş dostunkine gelince bu işler böyle olmaz olamaz.Fon portföy yönetirken en fazla kapının önüne koyarlar.
    garanti TR üst yönetimi madrid`den firca yemis galiba
    yillik beklenti -3 ne la ?
    zoraaa mi gitti garanti ?
    ferit hala yönetimde olsaydi, rapora kiciyla güler bu vizyonsuzlarin hepsini ayni gün kapinin önüne koyardi

Sayfa 149/627 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •