Sayfa 55/627 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 5011 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Akbankın New York'ta işlem gören ADR'larının sembolü ise AKBTY dir ve 1 ADR 2 AKBNK hissesine eşittir
    Sn.TRENDHOUND bir amatör yatırımcı olarak..bu 1 ADR nedir? öğrenmiş olalım.Teşekkürler.

2. American depositary receipt

3. Bakın yetkililer bileniniz var bilmeyeniniz var. Her ne oldu ise en büyüğü salı günü 07.02.2023 günü gereken işlemlerde oldu.

Salı günü işlemlerini de ivedilikle iptal edin.

Çünkü bak bunu iki hisse geri alımı açıklama temettü açıklama ile düzeltemezsiniz kimileri biliyor kimileri tebrübe hissediyor o gün neler olduğunu ;

Yapmayın elinizde imkan varken Salı günü yapılan işlemleri iptal edin. 5-10 kişiyi koruyorsunuz aklınız sıra tepki milyonlar bak farkında değilsiniz. Yok beni kayda almazsanız bir gün ne demek istediğimi anlarsınız.

Bakın ben elimdekileri çok rahat taşıyorum taşırım taşıyacağımda asla ver al falan da yapmadım bu 2 gün hatta çok cüzi piyasa hisseleri değil alım bile yaptık.

ve tüm samimiyetimle söylüyorum kendi şahsım için kapatırım kontağı çarpı 3-5 yapana kadar vermem o malı da. Bilen bilir huyumu da.

Ama bu 2 gün mağdur edilen yatırımcının bir çoğunun böyle bir imkanı olmayacak. Bunun faturası da buna sebep olanlara çıkacak.

Siz sanıyorsanız ki unutulur gider çok yanılıyorsunuz.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 08-02-2023 saat: 21:14.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    BBVA gibi bir hareket te isbank yaparsa oyun farklılasir
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Bir diğer konu deprem bölgesi şirketlerinden bir tanesini ille de açıklama gönder diye zorlayıp en son şu kadar zamanın var deyip zorla açıklama göndertmişsiniz. Şirket yetkilileri fabrikalarında herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen sırf sizin akıl edemediğinizi akıl edip hisseler düşüp yatırımcı mağdur olmasın diye açıklama göndermemek için diretmiş ama ısrarla açıklamayı şu zamana kadar gönderdiniz gönderdiniz deyip göndertmişsiniz. Nasıl bugün memnunmusunuz. Bunu yaparken acaba ne düşünüyordunuz.

Ben bunu yapanları bilmiyorum ama günü vakti zamanı gelince gereken yerlere bunu bildireceğim. İnşallah yok görevimizdi falan fıstık savunmaya kalkmazsınız. Çünkü sizin göreviniz bu değil olsa da bu durum o şartlar altında değil istisnai bir durum var ortada.

Mesela ben bunu duydum aklımdan hiç iyi şeyler geçmedi o an. Hala da geçmiyor. Bunu yaparken neyin peşindeydiniz acaba aklımda deli sorular.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Ptesi gününden bügüne en çok ayar olmaya başladığım söylem ptesiden başlayarak işlemler iptal olsun.
    niye niçiün depremzedeler üzerinden kimler rant sağlamaya çalıştı ?
    ptesi er meydanı söyle yada böyle açıldı ,e sonrası heyecana kapılıp yağlanıp (bolca zeytinyağlı) meydana çıktın mı çıktın
    rakip de yağlı tabi ne yaptı seni uere çaldı,elini belinden kıspetinden daldırıp(bolca yağlı ) kasık bölgelerinde dahil olmak üzre paçandan yapıştı ve kündeye getirdi geldin tuş oldun
    sonaa ben tuşu kabul etmim niye yağlı elleri ile koluna kadar daldırdı beni tuş etti ?
    e sen yağlanıp er meydanına çıkmadın mı ?
    şimdi burda depremzede nerde ? işin neresinde acaba diyorum onların üzerinden büyük zararlar yazanlar organize biçimde sosyal mecrada bu işi ?
    ha tabi hukuki olarak ve insani olarak bence yapılması gereken şey depremde mağdur olmuş ama sadece o bölge yatrımcısına özel olarak varsa mağduriyet takasbank garanti fonu .aracı kurumlar nezdinde oturup halledilebilir ?
    ha yağlanıp er meydanına çıkanlar mı ? bu güreşin doğası gereği elin nereye nasıl ve nekadar derine sokulduğu ? onlar için yağı vucuttan atmanın yolu tabi hayli zor

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    BBVA gibi bir hareket te isbank yaparsa oyun farklılasir
    Sayın Dvk_Psh yalnız salı günü en iyi satıcı YTF.

8. Bugün saglam destek atmıştım
    İptal oldu..
    İş bankasinn daha önce f/k=1.5 altinda islem gördüğünu hatirlamiyorum

Sayfa 55/627 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •