Sayfa 544/627 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon
Arama sonucu : 5011 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    İşbankası 2 yılda 11 katına çıktı. 5 TL nin altından 24x2.222=54 TL oldu. 2 yılda %1000 gibi kazanç elde edenler, 1 koyup 11 alanlar, üstüne üstlük temettü de aldılar, neden cıyaklıyorlar ki? Bir zahmet vergi ödeyiversinler. Vergi ödemek yurttaşlık görevidir.
    Vergi tabi ki verilsin de... vergi konusu acayip abartildi.

Ispanya'da solcu hukumet %3.5 zenginlik vergisi almaya baslamis. Komsumuz ev aldi, ulkesini degistirdi. Yeter artik bu kadar diyor. Essek gibi calisiyoruz en sonunda %5 kaliyor elimize. Abim artik arabasini bile surmuyor, polis taciz etmeye baslamis. Dunya acayip bir hal aldi. Butun yuku parasi olana yuklemeye calisiyorlar.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: [ ] SERMAYE PİYASASI KURULU SPK Bülteni

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1225968
    Dosyalar:

SPK Bülteni 2023-12-14

spk.gov.tr/data/657b46e28f95db28309841c3/79-2023.pdf

Bu bülten neden önemli KERVGD başvuru tarihi 05.10.2023

Onay gelmiş bugün 14.12.2023

ISCTR de yenilenmiş şekliyle başvuru tarihi 27.10.2023.

Artık son düzlüğe hemen hemen geldik.
    Sanırım kap haberlerini takip etmiyorsunuz.
    İş Bankası yıllik blanco ile başvuracak.
    Bu nedenle Mart'ta blanco gelse başvuru incelemesi 2 ay sürse hazirani bulur.
    Birleşme onayı
    Sagliklar

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sanırım kap haberlerini takip etmiyorsunuz.
    İş Bankası yıllik blanco ile başvuracak.
    Bu nedenle Mart'ta blanco gelse başvuru incelemesi 2 ay sürse hazirani bulur.
    Birleşme onayı
    Sagliklar
    KAP: ISATR ISBTR ISCTR ISKUR TIB [ANHYT ANSGR ISFIN ISGSY ISGYO ISMEN ISYAT SISE TSGYO TSKB ] TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1211092
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-10-27
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama İlgi: 25.08.2023 tarihli özel durum açıklamamız

İlgide kayıtlı özel durum açıklamamız ile paylaşılmış olan, 30.06.2023 tarihli finansal tablolar üzerinden gerçekleştirilmesi öngörülen iştirak modeliyle kolaylaştırılmış usulde kısmi bölünme işlemlerine, kısmi bölünme kapsamında payları devre konu olan yurt dışındaki bağlı ortaklıklarımızın tabi olduğu otoriteler nezdinde yürütülen süreçler için ilave zamana ihtiyaç duyulduğundan, 31.12.2023 tarihli finansal tablolar üzerinden devam edilmesine karar verilmiştir.

Sayın Cinali sen bari yapma. Kap takip etmeyen biri 27.10.2023 tarihini nasıl bilsin? Full time ekranda olan biriyim ben.

Bence hepsi bilinçli işler.Bence akıllıca davrandılar. Daha önce de yazdım seçimin peşine KKM den % 30 civarında getiri elde edilmişken Hissenin fiyatını seçim zamanı olan fiyatlarda gezdirmek pek akıllıca olmazdı.

Ben sürecin sizin dediğiniz kadar uzayacağını sanmıyorum. Öyle bile olsa mesela başvurudan sonra ISMEN kaçtı şimdi kaç ISCTR kaçtı şimdi kaç?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Dünya değil de Avrupa insani bi hal almaya başladı da diyebiliriz buna, bence.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Vergi tabi ki verilsin de... vergi konusu acayip abartildi.

Ispanya'da solcu hukumet %3.5 zenginlik vergisi almaya baslamis. Komsumuz ev aldi, ulkesini degistirdi. Yeter artik bu kadar diyor. Essek gibi calisiyoruz en sonunda %5 kaliyor elimize. Abim artik arabasini bile surmuyor, polis taciz etmeye baslamis. Dunya acayip bir hal aldi. Butun yuku parasi olana yuklemeye calisiyorlar.
    Para tekniği yapar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    Ne guzel oldu forum.Herkes bir seyler ciziktiriyor.Elinize saglik.
    Hisse 5 lirayi gecemiyorken ( simdiki 2.25) Türkiye Beş bankasi esprisi yaparken, forumu okuyan adam bulamiyordum.

Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Ne guzel oldu forum.Herkes bir seyler ciziktiriyor.Elinize saglik.
    .., forumu okuyan adam bulamiyordum.
    Forum mu vardı.. Klavye mi vardı.. Sene 1998 askerden döndüğümde hanım gönderdiğim yedek subay maaşıyla aldığı İŞC kağıtlarını (fiziki) serdi önüme.. gittik Kızılaydaki İşBankın en üst katında nakite çevirdik.. evvelinden okuduk kardeşim.. Bi de sünnet olmadan daha Stairway To Heaven takılıyoduk.. Sonraları Money For Nothing falan geldi..
    Şimdilerde neredeyse "Düdük Makarnası" deme zamanlarım geldi.. de neyse.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: ISATR ISBTR ISCTR ISKUR TIB [ANHYT ANSGR ISFIN ISGSY ISGYO ISMEN ISYAT SISE TSGYO TSKB ] TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1211092
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-10-27
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama İlgi: 25.08.2023 tarihli özel durum açıklamamız

İlgide kayıtlı özel durum açıklamamız ile paylaşılmış olan, 30.06.2023 tarihli finansal tablolar üzerinden gerçekleştirilmesi öngörülen iştirak modeliyle kolaylaştırılmış usulde kısmi bölünme işlemlerine, kısmi bölünme kapsamında payları devre konu olan yurt dışındaki bağlı ortaklıklarımızın tabi olduğu otoriteler nezdinde yürütülen süreçler için ilave zamana ihtiyaç duyulduğundan, 31.12.2023 tarihli finansal tablolar üzerinden devam edilmesine karar verilmiştir.

Sayın Cinali sen bari yapma. Kap takip etmeyen biri 27.10.2023 tarihini nasıl bilsin? Full time ekranda olan biriyim ben.

Bence hepsi bilinçli işler.Bence akıllıca davrandılar. Daha önce de yazdım seçimin peşine KKM den % 30 civarında getiri elde edilmişken Hissenin fiyatını seçim zamanı olan fiyatlarda gezdirmek pek akıllıca olmazdı.

Ben sürecin sizin dediğiniz kadar uzayacağını sanmıyorum. Öyle bile olsa mesela başvurudan sonra ISMEN kaçtı şimdi kaç ISCTR kaçtı şimdi kaç?
    Son tarih agustos 2023 ama genel kurula kadar tamamlansa iyi olur spk onayi yalniz bilanco aciklanmadan gelir mi bilemedim

8. Agustos 2024 pardon

Sayfa 544/627 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •