Sayfa 87/627 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    "nasilsa hisse geri alimi yapilacak" diye atlayanlarin kilictan gecirilmesi bugün itibariyle baslamis gözüküyor

yatirim tavsiyesi degildir

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    989
    Kim olsa aynısını yapardı
     Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    "nasilsa hisse geri alimi yapilacak" diye atlayanlarin kilictan gecirilmesi bugün itibariyle baslamis gözüküyor

yatirim tavsiyesi degildir

3. Kılıç derken kılıçdaroğlu bddk gitse dese ki ‘ Nerede tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenler , nerde bu devlet! nerede bu banka temettüleri küçük yatırımcıyı soyamazsınız !! İzin vermicem buna ! beni yine görüştürmediler bddk ile tutmayın beni derse tüm bankalar olarak 2 temiz tavanımız var ..

Kılıç demişken ne yapıp edip Kılıçdaroğlu beyefendimizi kıymetlimizi spk sonrası güzide bir ziyaret organizesiyle , tabanın kynin gücüyle bddk gönderelim kampanya başlatalım arkadaşlar … adam çilingir gibi borsadaki tüm düğümleri o ÇÖZÜYOR …
    Son düzenleme : Deniz Ali; 21-02-2023 saat: 20:55.

4. YKB nin kar dağıtımına ilişkin genel kurul gündem maddesi:

Bankanın kâr dağıtım politikası çerçevesinde hazırlanan, 2022 yılı kârının dağıtılması ve kâr dağıtım tarihi konusundaki Yönetim Kurulunun önerisinin kabulü, değiştirilerek kabulü veya reddi,
    Bankanın BDDK Düzenlemelerine göre hazırlanan konsolide olmayan finansal tablolarındaki 52.744.689.396,80 TL tutarındaki ana ortaklığa ait net dönem karının ne şekilde değerlendirileceğine ilişkin Yönetim Kurulu önerisi ve 2022 yılı Kâr Dağıtım Tablosu, BDDK tarafından yapılacak değerlendirmeyi müteakip Yönetim Kurulumuz tarafından karara bağlanarak gerekli KAP açıklamaları yapılacak ve işbu bilgilendirme dokümanı güncellenecektir.

Bizim İş Bankası da BDDK kararına göre temettü verecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
    Tesekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
    ilklerin öncüsü bu sefer ykbnk olmuş

7. su guzel mi, ben de gelem mi?

Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    su guzel mi, ben de gelem mi?
    Ykbnk temeli daha iyi İsctr ye göre fakat 2 hissede ucuz durumda.

Sayfa 87/627 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •