Sayfa 17/18 İlkİlk ... 715161718 SonSon
Arama sonucu : 142 madde; 129 - 136 arası.

Konu: BVSAN - Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret AŞ

Kimse yokmu bu güzelim hissede

3. Sanırım buralara uğrayan yok şöyle bir bakalım dedim,hisse 38 li seviyelerde düşüşünü tamamlayıp yukar yönlü hareketine başlamış bana göre düşük sermaye ve halka açıklık oranıyla bu seviyelerin ucuz olduğunu düşünüyorum, asıl hareketin seksenli seviyelerin üzerinde yaşanacağı görüşündeyim, bedelsiz beklentisi üç hanelerde yoğunlaşacaktır,kar marjı biraz düşük olsada yılın tamamında iyileşmeler olacaktır.Doksanlı seviyelere kadar bıktırma,silkeleme,toplama yöntemi devam eder görüşündeyim bakalım zaman neyi gösterecek.ytd .tavsiye içermez herkes kendi fikirleriyle hareket etsin bol kazançlar diliyorum herkese

4. 2023 te alınan toplam işler ile ilgili bir rakam var mı

5. Hissemizde emin adımlarla yola devam ediyor. Ytd

teknik yorumum aşağıdaki gibidir

https://twitter.com/borsauzayi/statu...400461824?s=20

7.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Sanırım buralara uğrayan yok şöyle bir bakalım dedim,hisse 38 li seviyelerde düşüşünü tamamlayıp yukar yönlü hareketine başlamış bana göre düşük sermaye ve halka açıklık oranıyla bu seviyelerin ucuz olduğunu düşünüyorum, asıl hareketin seksenli seviyelerin üzerinde yaşanacağı görüşündeyim, bedelsiz beklentisi üç hanelerde yoğunlaşacaktır,kar marjı biraz düşük olsada yılın tamamında iyileşmeler olacaktır.Doksanlı seviyelere kadar bıktırma,silkeleme,toplama yöntemi devam eder görüşündeyim bakalım zaman neyi gösterecek.ytd .tavsiye içermez herkes kendi fikirleriyle hareket etsin bol kazançlar diliyorum herkese
    Evet hissemiz büyük bir coşkuyla yoluna devam ediyor, henüz yolun başında sayılırız daha gidecek yolu var..hisse daha yeni farkediliyor.ytd bol kazançlar herkese

8.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Evet hissemiz büyük bir coşkuyla yoluna devam ediyor, henüz yolun başında sayılırız daha gidecek yolu var..hisse daha yeni farkediliyor.ytd bol kazançlar herkese
    ve en guzel haberı verım kucuk yatırımcı yok tahtada yazan çizen yok bir sddtr oncsm vari hareket gelebiir

Sayfa 17/18 İlkİlk ... 715161718 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •