Sayfa 7/18 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 142 madde; 49 - 56 arası.

Konu: BVSAN - Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret AŞ

1. bu ara %0.45 gibi bir oranda dağıtım yapılmış

800 lot istedik 5 lot gelmiş %1 bile gelmedi

3. 1 bir lot gelmiş tablo yapıp asacağım duvara

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    sıkıldım artık bu ne ya halka arz değil bu yani
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. 374.000 kişiye 6.100.000 lot yeter mi?.Milletin parayı 2-3 gün kullanıyorlar.Mal alamayan ky tavan bozana kadar bekliyor.Sonra halka arzdan alan kurumsal veya yabancı malı ky ye yıkıp geçiyor.Kurumsalı zengin etme amaçlı bu dağıtım oranları.Bir haftada parayı %100 yapıp arkaya yaslanıyor kurumsallar.

6. Benim 3 günlük para değerleme kaybım ortalama 600 TL. 46 lot ile 4 tavanda sadece bu değerlemeyi karşılıyorum. BİSTin giderek bozulduğu günlerdedaha fazla tavan zor olabilir. Halka arzlar şu haliyle gerçekten kurumsalları zenginleştiriyor.

7. Açılışta elimizdeki 3-5 lotu verip gidecen.Alın sizin olsun hisseniz diyecen.Kendileri oynasın çimde . Veya hiç talep yazmadan tavanı desteklemeyecen bunlara.Astor 615 çalışanını zengin etti.Bu da kurumsala vermiş payları.

Hala neden şaşırıp, şikayet ediyorsunuz az geldi diye! BVSAN ın ne geleceğini hesap edip buradan paylaştım, %0.40 oran bekliyordum, sanırım düşüşten etkilenen bazı yatırımcılar talep etmekten vazgeçmiş olmalılar ki %0.05 oran daha fazla geldi, eğer bu hafta talep toplansaydı %1 oranın üzerinde gelebilirdi,

Sayfa 7/18 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •