Sayfa 9/18 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 142 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BVSAN - Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret AŞ

1. İmkanı olan kan bagışında bulunsun..

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Bu da halka arz edildi bitti başlığı yıldız pazardaki yerine şimdiden alalım
    Hala halka arz bitmedi anlaşılan kurumların halka arzı bekleniyor ki 🤔yıldız pazara almadı yönetim

BVSAN son takas, dolaşımda 11.5 milyon lot var, bugün gerçekleşen işlem 16.5 milyn lot,

4. Topu topu 6 seans tavan görüp onun da taban olarak 2 tanesini bugünkü tabanıyla geri veren ve ilk gördüğü tabanı akşama kadar çözemeyen kısaca dandik olduğu ve olacağı daha şimdiden belli olan bir kağıt.Guya inanılmaz bir talep geldiği belirtilerek sadece 0.42 oran vermişlerdi halka arzda.Geçiniz.

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Hala halka arz bitmedi anlaşılan kurumların halka arzı bekleniyor ki ��yıldız pazara almadı yönetim
    kurumların halka arzını bekliyordum ama erken oldu ytd.....
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    BVSAN son takas, dolaşımda 11.5 milyon lot var, bugün gerçekleşen işlem 16.5 milyn lot,
    ata global gedik elinde olmayan malı mı satmış.... bir yerden virman gelecektir bakalım bu listenin gün sonunu eklermisin
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Topu topu 6 seans tavan görüp onun da taban olarak 2 tanesini bugünkü tabanıyla geri veren ve ilk gördüğü tabanı akşama kadar çözemeyen kısaca dandik olduğu ve olacağı daha şimdiden belli olan bir kağıt.Guya inanılmaz bir talep geldiği belirtilerek sadece 0.42 oran vermişlerdi halka arzda.Geçiniz.
    8 Şubat tarihli işlemleri iptal olunca bugün 5. tavanı yaptı ve sonrasında dip, elde kaldı 3 tavan,

Sayfa 9/18 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •