Sayfa 8/25 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 196 madde; 57 - 64 arası.

Konu: GOKNR - Göknur Gıda Mad. Enerji İmalat İth. İhr. Tic. ve San. AŞ

1. 1 kişi sıfır ziyaretcı artık herkez tweter takılıyor sanıım bu kagıdın buralarda durması çok zor 40 lar ucuz kalır yakında

2.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    1 kişi sıfır ziyaretcı artık herkez tweter takılıyor sanıım bu kagıdın buralarda durması çok zor 40 lar ucuz kalır yakında
    Twitter ,telegram ve investingteler.Göknur un yaklaşık 1 milyon yatırımcısı olmuştu.Ama burada sadece 1 kişi varsa demekki göknur yatırımcıları başka sosyal medya platformlarında.O da ilk başta investing,ardından twitter ve en son da telegram

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    1 kişi sıfır ziyaretcı artık herkez tweter takılıyor sanıım bu kagıdın buralarda durması çok zor 40 lar ucuz kalır yakında

Hisseler sıfır ziyareti tnztp tavan lıyor benden başka kimse yok

4. Dalgalanmalar elbette ki olacak!
    Borsada sabreden, paniklemeyen kazanır.
    Bu hisse, bence sabredileceklerdendir...

5.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Twitter ,telegram ve investingteler.Göknur un yaklaşık 1 milyon yatırımcısı olmuştu.Ama burada sadece 1 kişi varsa demekki göknur yatırımcıları başka sosyal medya platformlarında.O da ilk başta investing,ardından twitter ve en son da telegram
    sizce anormalmi heryerimiz reklam sayfa tv reklamlarını geçti

6. Sadece al sat al sat yapıp maliyeti sıfıra indiriyorlar fonlar monlar al sat yapmadıklarından biraz daha düşürüp veya yükseltip aynı şeyi yapmaya devam ediyorlar hepsi bu böyle durumlarda patron işaret fişeği çakarsa astorun patronu gibi hazır fonlarda ellerindekini temizlemişken hissenin önü açılır o fonlarda sattıklarını iki katından üç katından geri almaya gelecektir herşey patrona bağlı kısaca
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Ben orta ve uzun vadeciyim.
    Günlük, haftalık, aylık iniş çıkışlar beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor!
    Bir sene, iki, sene üç sene... sonra sağ isek hissenin düşe kalka, bölünerek gideceği yerdir önemli olan!
    Gerisi boştur!
    Para kazanacaksak beklemeyi de bileceğiz!
    Bedava peynirin nerede olduğu herkesçe malumdur!

8.  Alıntı Originally Posted by BEŞİROĞLU Yazıyı Oku
    Ben orta ve uzun vadeciyim.
    Günlük, haftalık, aylık iniş çıkışlar beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor!
    Bir sene, iki, sene üç sene... sonra sağ isek hissenin düşe kalka, bölünerek gideceği yerdir önemli olan!
    Gerisi boştur!
    Para kazanacaksak beklemeyi de bileceğiz!
    Bedava peynirin nerede olduğu herkesçe malumdur!
    Takaslar çok şey söylüyor. Kağıt toplanıyor, yakında buralardan almayanlar 40' lardan alıp biraz düştüğünde ağlamaya başlarlar. YTD.

Sayfa 8/25 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •