Sayfa 1/25 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 196 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GOKNR - Göknur Gıda Mad. Enerji İmalat İth. İhr. Tic. ve San. AŞ

GOKNR - Göknur Gıda Mad. Enerji İmalat İth. İhr. Tic. ve San. AŞ

Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi AŞ

SPK bülteni : https://spk.gov.tr/data/63dbfcf68f95...9f1/5-2023.pdf

Halka Arz Fiyatı : 11 TL

Web Sitesi : https://www.goknur.com.tr/

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Hayırlı olsun ...

Eşit dağıtım... Ne düşecek Allah aşkına. Şunu oransal yapın da bir işe yarasın.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Bireysel 57 milyon lot dağıtılacak. Kabaca 700 bin kişi katılsa 80 kusur lot eder. 100 lot talep fazlasıyla yeter.
    Son düzenleme : ibrahim; 05-02-2023 saat: 19:45. Sebep: imla

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Eşit dağıtım... Ne düşecek Allah aşkına. Şunu oransal yapın da bir işe yarasın.
    Bana göre eşit dağıtım KY bakımından daha iyi,oransal olsa 3-5 lot alabililir ancak,eşitte 80-100 lot alır 1000-1200 TL kazanır düşüşe yakalanmadan satabilirse...insanların milyonlarda gözü yok,ek bir gelir peşinde.

Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Bana göre eşit dağıtım KY bakımından daha iyi,oransal olsa 3-5 lot alabililir ancak,eşitte 80-100 lot alır 1000-1200 TL kazanır düşüşe yakalanmadan satabilirse...insanların milyonlarda gözü yok,ek bir gelir peşinde.
    Güzel yazmışsınız...

Az ya da çok dememek lazım... Bir fatura parası çıksa, bir pazar parası çıksa, bir akşam yemek parası çıksa yeterli...

Biz ne tepeyi, bulup satabiliriz ne dibi bulup alabiliriz...

O yüzden ne kazanırsak bereket versin... Eşit arzlardan en azından 3-5 kazanç sağlayabiliyoruz...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

350 milyon sermaye X 11 tl fiyat = 3 milyar 850 milyon bu şirket bu kadar eder mi inceleyen ? Ve borsadaki gıda şirketleriyle karşılaştıran ?

Sayfa 1/25 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •