Sayfa 106/1002 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,716
    Borsa bir süre kapatılırsa ,açılış çok farklı olabilir. 99 DEPREMİNDE İMF den yardım aldık.(15 milyar diye hatırlıyorum)

Mesela herhangi bir kuruluş-devletten 30-50 milyar dolar gelirse...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Ayhan başkan eline emeğine yüreğine sağlık.Allah gözünü para hırsı bürümüş sonsuz kat yapma hırsında olan bu şeytanlara bir daha fırsat vermesin.Olduktan sonra insan ateş olsa bu felakete çare bulamıyor.Biz burda sadece para kaybettik.İnsanlar evlatlarını anne babalarını yaşama dair bütün umutlarını kaybettiler.
    Buarada ankara büyüklehir belediyesi açıklama yaptı. Lu anda tüm depolarımız ve açık alanlarımız malzeme ve ihtiyaç maddeleri ile doldu. Biz açıklama yapana kadar yeni malzeme göndermeyin diye.
    Dün gözlerimle gördüm ahmet taner kışlalı salonu hınca hınç koli ile dolmuştu. Askinin önü 10 larca kqmyonluk malzeme ile dolu idi. Benim götürdüğüm yer e 5 dakika içinde 7 tane araba hınca hınç dolu malzeme ısıtıcı battaniye getirdi.

Dün istanbul havalimanını gördüm. Binlerce gönüllü insan surt çantalarını yüklenmiş uçak sıralarının gelmesini bekliyordu. Devletten çok daha iyi organiE olabilen bi halk var. Devlet kurumları halen malzemelerin tek elden kendilerine teslimini istiyorlar. İlk 1 hafta bunu istememeleri lazım gönüllüler anında ihtiyaç sahiplerine ulaştırabiliyorlar. Devlet ilk 1 hafta yetişemiyor ama kişilerede bırakmıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,716
    Hukuka bakarsan hiç bir işlemi iptal edemezsin...Yanlış işlem yok..Ama SPK, ''ben bu haltı yemeyecektim'' derse ve CB 'dan , onay alınırsa son 3 gün bile iptal olur...

Ben yaptım oldu, bitti olur..zaten toplumsal destekte var.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Evet sıkıntı sizde ''yapılan işlemler geri alınmaz'' Cümleniz kendi düşünceniz gibi algılanıyor.
    yapılan işlemlerin tümünü geri alırsan borsa 3 gün öncesi fiyatından geri açılmak zorunda.

böyle bir uygulama ömrümde görmedim diyorum.

varsa mevzuat sen göster bilelim be arkadaş ya.

kişi ve ya kurumun tekil olarak işlemi elbette iptal edilebilir.

iki günün tüm işlemlerini iptal edersen borsa püffff diye iki gün öncesi fiyatından geri açılır. ( fiyat olarak )

var mı örneği. ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yapılan işlemlerin tümünü geri alırsan borsa 3 gün öncesi fiyatından geri açılmak zorunda.

böyle bir uygulama ömrümde görmedim diyorum.

varsa mevzuat sen göster bilelim be arkadaş ya.

kişi ve ya kurumun tekil olarak işlemi iptal edilebilir.

tüm iki günün işlemlerini iptal edersen borsa püffff diye iki gün öncesi fiyatından geri açılır. ( fiyat olarak )

var mı örneği. ?
    Bizde imkansız bir şey yok. Reis derse ki iptal edin. SS iptal eder.

6. yatırımcı tazmin fonu var. pazartesi dahil veya en kötü salı-çarşamba işlemler iptal edilirse (takasları gerçekleşmediği için ayırdım) kar etmiştim geri verin diyenin karı ordan karşılanabilir. zaten pazartesi çok düşük işlem hacmi olmuştu.

7.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    yatırımcı tazmin fonu var. pazartesi dahil veya en kötü salı-çarşamba işlemler iptal edilirse (takasları gerçekleşmediği için ayırdım) kar etmiştim geri verin diyenin karı ordan karşılanabilir. zaten pazartesi çok düşük işlem hacmi olmuştu.
    Açılınca yine taban onu nasıl yapacaklar

valla dejavu yaşarız..

borsayı üç gün önceki fiyatına getir.

5 katı short açarlar..

buyur reyis getirsin madem üç gün öncesi fiyata

madem mevzuata göre değil kafamıza göre konuşuyoruz.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 106/1002 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •