Sayfa 177/1002 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
    Dini şeyler yazmayım diyorum ama çoğu zaman soft İslami düşünceleriniz ve ikilemde kalmanız beni çok zorluyor. Ya yazmayın veya bu na cevap veren benim gibilere katlanin lütfen.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hayır demek istediğim o değil...HAŞA her şey elbette ALLAHIN taktiri ile olur..

''ALLAH,Kurandan bahseden nasıl short açar,''denilmiş...itirazım onaydı..
    Tamam. Ok. Ozaman yukarıda yazdıklarım kendi halinde kalsın..

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    Katılıyorum. Palanın düşüncesi de bu bence. Ama double triple taban beklemiyorum.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Şirketler bir şekilde ederine gelecektir ama bunu bilenler daha düşükten mal almak da isteyecektir. İlaveten bu piyasada şu an kim mal alacak.
    Yarın Allah korusun depremin tekrarı olursa korkusu da var...
    Hükümet güçlü bir paket açıklamazsa, sizi tenzih ederek yazıyorum ,yeni arkadaşlar bilmez ama piyasa yapıcı pd,fk ile ilgilenmez...
    Malı gerekirse dipten Toplar 6 ay sonra bir bahane ile yukarı taşır. Satan sattığı ile kalır sadece ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
    Benim yolum hayatta en hakiki şey bilimdir fendir. Eğer olurda bazen şaşırır isem bilim ne der ona bakarım.

Sen allahtan geldi dersin ben fay hattı derim.

İkimizden kim haklı hep zaman gösterir.

Psikolojik YAS süreci

5. Ağlayanın malı gülene yaramaz,
    yada şöyle yazalım bademler geri çevirecek diye böyle günde long olma sonuç olarak şort veya long risk alıyorsan bu durumda masaya gelen hesabı ödersin
    FORMASYON AVCISI -53

6. kapitalist sistemlerde süslü kelimelerle modern soygunluk yapılır. Asıl adı hırsızlık olan işleme bile kumar, oyun vb. süslü kelimeler altında ikna ederler. Çekici yaparlar. Borsa meselesinin özü iyiniyetli olsa da aslında bana göre bu işte aldatmaca. Parası çok adam şirket kurmuş iş yapıyor ama şirketini borsaya kote ederek üretim dışı kazanç sağlıyor. Halka arz diye havuç vererek insanları ringe çekiyorlar. İlk bir kaç yumruk yiyormuş gibi yaparak müşterileri nakavt ediyorlar.

Ülke de bu kadar dert varken, daha hiç bir sistemi çalıştıramazken borsa, fon vb. kapatacaksın. Ticaret yapmak isteyen girsin piyasaya yapsın. Yoksa tasarrufçuların parasına göz dikilmesin. Tasarrufçu ; param erimesin yeter diyor.

7.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Pazartesi açılması fiyaskoydu.
    Salı günü akşam toplantıda yanlıştan dönülmemesi ikinci fiyasko oldu.
    Çarşamba günü sadece o günü iptal etmeleri üçüncü fiyaskoydu.

Adamlar üç hareket yaptı üçü de birbirinden fiyaskoydu. Bundan sonraki fiyasko ne olacak bakalım.
    P.tesi günü çok ilginçtir kimse vehametin boyutunu tam algılayamadı ya da algılamak istemedi, mesela bir arkadaşla o sabah telefonda konuşurken, ciddi deprem olmuş bilgin var mı dedigimde kısaca,, ha evet 200 kişi ölmüş sanırım Allah rahmet eylesin deyip, ee ögleden sonra gelecek misin yanıma yemege(işyeirne ) diye devam etmişti..hadi bizi geçtim yetkili kişiler de farkında degildi maalesef olayın boyutunun yoksa borsayı asla açmazlardı ytf cuma çok mal almışta o satsın diye açık tutultu hurafelerine inanmıyorum, olay tamamen öngörüsüzlük, yeteneksizlik yoksa p.tesi düşmedi bile dogru dürüst %1 - kapattı sadece..çok komik ülkeyiz gerçekten, 100 yılın felaketi oluyor ve olayı ancak 24 saat sonra idrak ediyoruz 1 gün sonra salı günü birbirini eziyor millet satmak için, çarş ise 10 dk da alıcısız tabanlarla borsa kapatılıyor. Yani borsayı full satsa kendi başına o gün göçertebilecek en az 5 kurum var ama hiç biri durumu algılayamadı p.tesi..hepsinin de başındaki karar vericileri wall streete yönetici yapsan 1 haftada kovulurlar.. gerçekten rezillik paçalarımızdan akıyor her alanda.

Sent from my LG-M400 using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    okullar 20 şubat,
    futbol müsabakaları 4 marttan sonrası,
    ertelenmiş deniliyor.
    Denilmiyor yapıldı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 177/1002 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •