Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Viop XLVIII

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Bence biraz dursunlar.
    Keza demirler de.
    Abartma olur ama bu genel bir yükseliş değil.
    Hep beraber giderken sonuna kadar içerdeydim.
    Ama şimdi açıkçası sıkıntı var.
    Bakalım ne olacak?
    insanlar böyle durumlarda duygu durumlarını uçlarda yaşıyor. ister istemez piyasaya da yansıyor. bazen tam delilik haline dönüşüyor.

%100 daha gider, çok şişti finansallar dersin, orda bile yanılırsın.

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım Oyak Çimento , Erdemir , Kardemir devlete bağlı şirketler , kâr amacı gütmeden maliyetine üretilmicekmi bu deprem konutları için çimentolar demirler?
    dediğin doğru, zaten bi felaket yaşanmış bir de bu şirketlerin kar hırsına kurban olamaz koca ülke.. çimentocular zaten karteldir, hepsi anlaşarak fiyatı çok yukarıda dikte eder her daim, rekabet asla yapmazlar.. devlet bence fabrikaların maliyet yapılarını detaylı incelemeli, üstüne makul bi yüzde 10 kar uygulamalı en fazla, fiyat sabitlemesi yapmalı.. aksi halde bu kan içici iblisler çarpı 5 çarpı 10 fiyatlama yaparlari her zaman yaptıkları gibi.. daha basit çözüm, hepsi kamulaştırılmalı, yemişim onların serbest piyasasını, pislik karteller

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    dediğin doğru, zaten bi felaket yaşanmış bir de bu şirketlerin kar hırsına kurban olamaz koca ülke.. çimentocular zaten karteldir, hepsi anlaşarak fiyatı çok yukarıda dikte eder her daim, rekabet asla yapmazlar.. devlet bence fabrikaların maliyet yapılarını detaylı incelemeli, üstüne makul bi yüzde 10 kar uygulamalı en fazla, fiyat sabitlemesi yapmalı.. aksi halde bu kan içici iblisler çarpı 5 çarpı 10 fiyatlama yaparlari her zaman yaptıkları gibi.. daha basit çözüm, hepsi kamulaştırılmalı, yemişim onların serbest piyasasını, pislik karteller
    Artı olarak ihracatı iyice azaltıcaklar mecburen , deprem konutları için üretime ağırlık verilecek , normalde sert çakılması lazım bu hisselerin olaya bak abi...

4. viopun burdan dönmesi gerekir 5879 ilk şortu attım. attığım gibi 5880i geçti :D

5.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    insanlar böyle durumlarda duygu durumlarını uçlarda yaşıyor. ister istemez piyasaya da yansıyor. bazen tam delilik haline dönüşüyor.

%100 daha gider, çok şişti finansallar dersin, orda bile yanılırsın.
    Haklısın seyredelim bakalım.
    Kendi adıma kısadayım 10.000 puan da yedim.
    20% hisselerim biri dün tavan bugün 8% diğeri 2% şer.
    Oradan gelenlerin hepsini kısalara verdim.
    O yüzden stop olmadım.
    Onları da azaltıp tamamen short flat gideceğim bir süre.
    Bol şans herkese.

6. Bakın bakın ne diycem, sortcular olarak diki duttuk

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bakın bakın ne diycem, sortcular olarak diki duttuk
    Dayucum şort için hazır ol

Bugün bereketli geçiyor... aşağı yukarı sürekli para var

Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız