Sayfa 706/1002 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Aziz Yıldırım’ın sözleri tekrar gündemde:

“Küfür olmadığı sürece sorun yok, tribünler ‘hükümet istifa’ diye bağırabilir. Siz polisle müdahale ederseniz o artar.”
    https://twitter.com/ajans_muhbir
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,126
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    vardı 51 bandından çıkış yaptım bugun krdmd girişi yaptım 21.78 maliyetim şimdilik
    siz işinizi bilirsiniz.Aldığınız tum pozisyonların karlı olması dilğiyle,iyi geceler diliyorum dostum.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    siz işinizi bilirsiniz.Aldığınız tum pozisyonların karlı olması dilğiyle,iyi geceler diliyorum dostum.
    hayırlı akşamlar selamlar
    FORMASYON AVCISI -53

4. Yardima ihtiyacım var
    Cukurmambarda caminin lojmanina antakyadN depremzede aile geldi.
    Burda evini iyi kötü dizdik.
    Ailede iki evlattan biri vefat etmiş büyük oğlan lise 3 gidiyor kolejde okuyormuş ve burslu ..
    Anne baba is arıyor inşallah bir yere girerler ..
    Ismi hasan evladın
    Hasan psikoloji bozuk ve toparlaması için okula gitmesi bi şekilde hayatına devam etmesi lazım.
    Annesiyle bugün kaymakamlığı gitmişler sanırım kimse ilgilenmemis.okul kayıt icin..
    Okula kaydını nasıl yaptırılacak. Yazarsanız çok sevinirim..
    Tskler..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Yani denklikmi alicak nasıl olucak bilemedim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku

burada bazı andavallar teknik konulara kafaları basmadığı için kendilerince teknik işine kimisi fal kimisi değişik yakıştırmalar yaptı senelerdir.Her zaman şunu söyledim bu piyasada olan kişilerin donanımlı teknik bilgiye sahip olmalı , teknik nerede satacağınızı ve nerede alacağınızı gösterir oyunun içinde , zamanla oyunuda okumaya başladığınızda yaşanan türbülanslarda daha az zarar görürsünüz çünkü tekniği doğru kullanan doğru maliyetlenme yapmıştır .
    yukarda eregl daire içindeki bölge TEKNİK konusuna bok atanlara gelsin o barın olduğu gün arcelor satışları geldi burada yazdım ozaman teknik bakanda o bardan sonra ya kar almıştır yada yukardan yakalndıysa stoplos olmuştur..
    eregl sorduğunuz için bunun üzerinden Teknik analizin nasıl çalıştığını anlatmaya çalıştım.
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

7. Bird e şu konu var
    Ben aileye sordum ilk geldiklerinde afedzede depremzede gibi bir evrakıniz varmi diye çünkü burda nakit yardımı yapmak isteyen bazı vatandaşlar öyle bir evrak istemişler aile almadığını söyledi.
    Bugünde bizim hanım sormuş bayan öyle bir evrak verilmiyor demiş.
    Afedzede yada depremzede gibi bir evrak veriliyormu anlayamadim bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

8. Eregl deki arcelor satışı bu vade bitmiş olabilir.eregl de kısa vade takip edilecek bölge yukarda grafta paylaştığım 44.30 üzeri 47-48 bandı
    pıst 100 de yarın veya çarşamba önem arz edecek .
    5320 bandı üzeri günlük kapanışlarda , benim için seçim günü 14 mayıs olarak başlar.
    bu hareketi seçim fiyatlamasının başlangıcı olarak kabul ederim.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 706/1002 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •