Sayfa 765/1002 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. usdtrf hakkında bilgisi olan var mı tanesi kaç tl. vb.... tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. Borsayı diri tutmalılar kaçan gelmez daha emin olun ... çevrem de cok var altın daha iyi diyen keske konut alsaydım diyen ya da araba alsaydım diyen su donem de gelenler bir daha gelmez tövbe edip ... ben dahi küliyen uzaklasma modundayım sürekli enflasyon olan ülke de en iyi yatırım aracı ev ve araba valla ve kafan rahat ...

3.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    SPOTTAN ALAYDIK KALDIRAÇ DAHA YÜKSEK OLURDU.

ek teminat istemeyen sadece takasbank teminatına işlem yaptıran bildiğiniz kurum var mı?
    teb yatırım var.
    https://www.tebyatirim.com.tr/medium...t-file-476.vsf

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kısa günün karı 5958 den şortumu kapattım. Biraz dışardan izleyelim
    Dayu speği bugün iyi tokatladım.....şort açtım açılışta alttan da long yüklü şimdi kapadım....yeter kar gördük verelim dakikalar için de karı alır dediydin....bende bırakmadım.....Bu iş işi değil yahu....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayu speği bugün iyi tokatladım.....şort açtım açılışta alttan da long yüklü şimdi kapadım....yeter kar gördük verelim dakikalar için de karı alır dediydin....bende bırakmadım.....Bu iş işi değil yahu....
    Bugün çok bereketli, bikaç tüyde ben yoldum kaz tüyü gibin akarken doldur dayucuğum rallide trade fırsatı vermiyorlar boyuna yukarı sürdükleri için.
    Bugünlerde şorttan ne gadden vurkaç yapabilürsek kar

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Ben THY ve SAHOL bilançoların endekse olumlu etki eder, TOASO'da tuzu biberi olur diye pozitif yön beklerken, sizler hangi veri ışığında güne short girdiniz? Neyi yanlış yorumluyorum?

7.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    usdtrf hakkında bilgisi olan var mı tanesi kaç tl. vb.... tşk.
    Usdtrı net aktif değerini gösterir matrikste vs var. Yaklaşık 94,70 dolar olarak hesaplayabilirsin net aktif değerini.
    Şu an 1789,40 net aktif degeri var ekrana göre ama piyasa 1836ya alıcı ve satıcı. Bunun nedeni de ekrandaki net aktif değerin doları 18,8921 kabul etmesi ama Kapalıçarşı'da 19,10 bu yüzden fon kotasyon verecek dolar bulamıyor.

Normalde 1 sene boyunca net aktif değerinin %1 altında işlem görüyordu. Son 3-4 haftadır o da makası açtı malum sebeplerle

8. Yeni Tweetleri göster
    Sohbet
    BirGün Gazetesi
    @BirGun_Gazetesi
    Millet İttifakı aday için toplanıyor: Öne çıkan isim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 765/1002 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •