Sayfa 84/1002 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    yapılması gereken ptesi hemen kapatmaktı...Yahu 2003 HSBC ye ,İSTANBULDA yapılan saldırıda bile kapandı.Terör saldırısıydı...

14 milyon vatandaş etkileniyor ama kapanmıyor..neden miş.... efendim adamın paraya ihtiyacı varsa...O bölgede şimdi paraya değil başka şeylere ihtiyaç var.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    2-3 arkadaştan biriyim en çok viob yapmayın diyen abka abi galiba ...

kumar oynamayın %5-%7 devre kesti neyin piyasası bu anlamsız , 1999 depreminde %13,50 tepki düşüşü olmuş bu onu da geçti sanırım, ytd
    1999'daki düşüş çok normal... Merkez üsstü Gölcük... Ülke sanayisinin kalbi...

3. Depremzedelerin malları güvende falan diye de hiçbir açıklama yapmıyor onun bunun çocukları TAKASBANK desteğimiz var deprem bölgesindeki yatırımcıların paralarını koruyoruz diyemiyorlar

İstanbul'da iyi kar yağıyor... Berekettir derler... Gecenin en karanlık anı aydınlığa en yakın olduğu andır derler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    2-3 arkadaştan biriyim en çok viob yapmayın diyen abka abi galiba ...

kumar oynamayın %5-%7 devre kesti neyin piyasası bu anlamsız , 1999 depreminde %13,50 tepki düşüşü olmuş bu onu da geçti sanırım, ytd
    Ben çok yazdım ama baktım yanlış anlışılıyor,BIRAKTIM...Yok sen niye ilgileniyorsun vs. dediler..

16 yılı bir çırpıda anlamsız kılmamak için kerhen devam ediyorum dedim..Ama olmadı..itiraz gelince sustum..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    1999'daki düşüş çok normal... Merkez üsstü Gölcük... Ülke sanayisinin kalbi...
    aynen o deprem stratejik ve ekonomik ana merkezin fabrika ve ürüteim üslerini vurmuştu bu askta antep-adana hariç bir sanayi üssü yok ayrıca benzerlik doğru olmaz abartılan bir düşüş varsa bu palanın oyunudur 220 dolara geldi endeks bir dip çalışmasına başlarlar ytd

ölenlerin anısına bu tarz borsa işlemleri bile çok yaralayıcı üzücü fırsatçılık çok arttı 2 günde ,bir düzen de yok günlükçüler sat-al derdinde işleme giriyorlar , ytd

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    yapılması gereken ptesi hemen kapatmaktı...Yahu 2003 HSBC ye ,İSTANBULDA yapılan saldırıda bile kapandı.Terör saldırısıydı...

14 milyon vatandaş etkileniyor ama kapanmıyor..neden miş.... efendim adamın paraya ihtiyacı varsa...O bölgede şimdi paraya değil başka şeylere ihtiyaç var.
    Yok burda paraya ihtiyacı varsa lafgüzarlığı yapıldı kaç gündür. Kardeşim senin devletin yok mu? Karar alıcı aracı kurumlara emir verirdi, 100 bin tlye kadar deprem bölgesinde olan yatırımcılara ön ödeme verdirirdi. Zaten kaçı kullanacaktı ki. Çok mu zor çözüm bulmak. Şurda 3-5 kişi 3 dk konuşsak 5 çözüm üretiriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

bistin adını değiştirsinler.

keyfekeder kumar masası olsun yeni adı
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 84/1002 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •