Sayfa 874/1002 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Düşün şeytan bile isyan etmiş bizimkiler hala inatla secde ediyorlar. Bir de insan olarak insana ... Sorsan iblis kötü iblis isyankar.. jblis bile isyan ediyor bu kadınbudu köfteler de gram isyan yok.
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Allah şu insana secde edin deyince İblis etmedi.

Yani secde etmeye değer olmayan şeye secde etmekteki mantığı o sırada anlamadı.

Vakit geçti olayı anladı ama olan malesef oldu.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sadece ciddi alıcılar arasın." İyi Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. https://twitter.com/yirmiucderece/st...008256519?s=20

https://twitter.com/Berke208/status/...163410435?s=20

Kasım daki ümit Özdağ in aciklamasi. Hep aynı kurgular.. Son bir senedir kan kaybetmesine rağmen iktidar cephesinde hiç panik olmaması, hiç çaba göstermesinin nedeni nasıl olsa tuzakları kurduklarınin var olduğu. Hiç şaşmaz bu ülkede üst düzey siyasetcilerinin hepsinin falsosu olduğu ve birilerine göbekten bağlı oldukları. Sağ sol farketmez. Hiç kendinizi hipalamayın kavga etmeyin. Duzulmeye isyan edecekseniz kendiniz siyasete bulaşacaksiniz. Meslekleri siyaset olan şirketinizde iş vermeyecek adamları el üstünde tutmayacaksiniz. Öğrencilik yıllarından beri ipleri birilerinin elinde olan bürokratlar ve siyasetçiler sizin ömrünüzü yedi bari cocuklarin ömrünü yemesin.

Bu arada Muharrem İnce de kendi ittifakindan dün akşam ayrılmış... Bilginiz olsun.

4. Her meslek sahibi siyaseti iyi yapacak diye birsey yok .

Rte ibb iscilerini topladi belediye seciminden once, bu kardesinizde burada isciydi dedi

Rami yi acarken millete bu kardesiniz burda peynir sucuk satiyordu esnaftm dedi .

Canı sıkılıncada futbolcuydum diyor .

Eee adama bakiyorsun ben ekonomi mezunuyum diyor siyasete kdr karnini iscilikle esnaflikla doyurmus ekonomi alaninda işe bile girememis .

Demem o ki sen ben bir halt secmeyecegiz roma washington moskova nn ortak noktasi neyse o olur .

5. Erdogan siyasete girmese suan bagkurlu eyt bekleyen bir esnaftı .

Hayat cok garip , bir insanın evvela şansı olacak . Mevkisini makamı parası olması birseye yaramaz

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yardım malzemelerini Tekirdağ'a götürmüş
    Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgeye birçok güvenlik görevlisi yardım organizasyonları ve güvenliğin sağlanması amacıyla görevlendirildi. Tekirdağ, Çevik Kuvvet Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yadigar I. da bu kapsamda Gaziantep’in İslahiye ilçesinde görevlendirildi. Yadigar I., 26 Şubat’ta görevinin sona ermesi sonrası resmi otobüsle Tekirdağ’a döndü. Ancak; otobüsle depremzedeler için hazırlanan birçok yardım malzemesini de Tekirdağ’a getirdiği tespit edildi.

Yardım malzemeleri evinden çıktı
    İhbar üzerine Tekirdağ Cumhuriyet Başsavclığı’nın talimatıyla emniyet müdürü gözaltına alındı. Yadigar I’nın evinde yapılan aramada; 1 Jeneratör, 2 Büyük Çadır, 5 Siyah Renkli Ara ve Bağlantı Kablosu, 9 Şişme Yatak, 5 Uyku Tulumu, 5 Seyahat Çantası, 7 Bere, 2 Bot, 2 Yağmurluk Kaban, 5 Yağmurluk Üstü, 1 Yağmurluk Altı, 4 Küçük Çadır, 15 kilo Köpek Maması, 3 Elektirikli Isıtıcı ve Adet Kettle Isıtıcı ele geçirildi.
    Tek maaşıyla zaten listedekilerin çok daha fazlasını alırdı ama biraz daha olsun istemiş.

Deprem bölgesine gitme harcırahı da vardır.

Soruşturma geçirir, biraz istirahat sonra çalışmaya (pardon kamudaki görevine) devam eder.

Devletimiz (vergi verenlerimiz de) çok güçlü, tüm öğretmenlere 2 hafta deprem tatili ve maaş bedeli 1 milyar USD verdi. Çok şükür, hamdolsun.

Seçimden sonra deprem vergileri çıkar telafi edilir inşaallah...

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Erdogan siyasete girmese suan bagkurlu eyt bekleyen bir esnaftı .

Hayat cok garip , bir insanın evvela şansı olacak . Mevkisini makamı parası olması birseye yaramaz
    Yok eyt li olmazdı emekliliği çoktan haketmişti.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. ABO oranlarının düzeltilmesi için pankart taşıyor olacaktı.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yok eyt li olmazdı emekliliği çoktan haketmişti.

Sayfa 874/1002 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •