Sayfa 94/1002 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Her zamanki gibi Yine ben haklı çıktım.

2. 3 ay hiç açmasınlar, bu ne ya
    Deprem bölgesinde ikamet eden yatırımcının deprem öncesi kapanış fiyatını baz alarak zararını öde
    sonra borsayı hiç açma
    açınca eline yüzüne bulaştırıyo

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Her zamanki gibi Yine ben haklı çıktım.
    helal abi büyüksün )

emsallere bakarak ne zaman açılırız ?

valla gülüyorum artık ))
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    helal abi büyüksün )

emsallere bakarak ne zaman açılırız ?

valla gülüyorum artık ))
    Somon mevsiminde ayılar karınlarını doyurdularsa açarlar.

YTD

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    1 aydır spottaki malımı satmamak için direniyorum, ekrana da bakmiyordum. 2,5 günde %25 eridi portföyüm. Aracı kurumu aradım bisti kapatmayacaklar mı diye, 17 milyonluk satış ile olmuş bugünkü düşüş. Şaka gibi resmen, ne borsaymış arkadaş bu kadar sığ. Çocuk havuzu gibi piyasa. Herkese geçmiş olsun, yakınlarını kaybedenlerin başı sağolsun.

SM-A217F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

6. Kusura bakmayın dostlar, ortalık tutarsız yorumdan geçilmiyor. Bence neden, basitçe anlatayım.

Borsa niye açık kaldı: Spekülatif paranın döviz yerine yönlendirildiği alternatif piyasa bu. Normalde arka kapı rezerv satışlarıyla bir yere kadar idare ama, alternatifini -hele ki olağanüstü dönemde- ortadan kaldırırsanız, gelen talebe gücünüz yetmeyebilir.
    Borsa niye kapandı: Aracı kurumlar daha da fazla düşüşün yaratabileceği temerrütlerle baş edemez ve riskler sistemik hale gelebilir.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

7. Finans Merkezi
    @AnlikDoviz
    ·
    1d
    DSÖ, Üçüncü Seviye Acil Durum ilan etti. DSÖ’nün 3. Seviye Acil Durumu, en yüksek acil durum olarak değerlendiriliyor ve DSÖ’nün kurum çapındaki varlıkların seferber edilmesi anlamına geliyor.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

8. Aylardır yazmadım buraya. Ama son 3 gün gördüğüm borsa hareketleri harbiden çok üzücüydü. 3 senedir yuzde 5 in altına indirilmeyen borsa 2 gündür 10 10 iniyor. Ama gık çıkartan yok. Soyleyecek bir kelime yok

M2102J20SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/1002 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •