Sayfa 19/1002 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    VİOB, KAPANIŞ uzlaşmasından tüm pozisyonlar kapanır...olur biter...

Uzun süreli kapamalarda bu yetki var.
    Bu durumu hiç düşünmedim. Mantıklı. Baya bir baskı var borsa kapatilsin diye. Belkide sabaha açmazlar dediğin gibi kaoanistaki uzlaşma ile sorun çözülür. Görünen oki bu deprem 99 depreminden daha büyük hasar çıkaracak. %1-2 düşüşle fiyatlanip bitecek gibi durmuyor. Cimentolar gitti diye acayip yaygara yapanlar var. Tüm hisseler artı kapasaydi kimse sesini çıkarmazdi. Piyasayı kapamazlarsa bir depremde piyasa olur gibi duruyor.

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bunun için bence İstanbul depremini bekliyorlardı ama bu fırsatı kullanacaklarını düşünüyorum ben de.
    ben de tam aksini düşünüyorum...yunanistan ve abd nin ege de bir niyetleri varsa ki-bence de var- ertelemek durumunda kalırlar...global kamuoyu denen bir şey var...

3. Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan
    @ovgunaercan
    ·
    48d
    Her 20 göçük yapidan yalnızca birinin başında bir kurtarma takımı var. Durum çok kötü çok. Bu depremlerde başedemedik.

4. Ahir Zaman Ne Zorsun
    @nezorsun
    ·
    3s
    Gaziantep - Adana yolu

https://twitter.com/nezorsun/status/1622677673846706182

Yol çok fena hasarlanmış,bunu onarmak günler alır.

5.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Enkazın kaldırılması ve kesin rakamlara ulaşmak en az 3-4 ay sürebilir.
    Afetin büyüklüğünü insanlar şimdi algılamaya başladı,bu afet de değil,bu bam başka felaket.(seferberlik ilan edilmeli)
    Hava şartlarından dolayı enkaz altında kalanlar için Umutlar 2 gün sonra maalesef tükenecek.
    Soğuk ve kar yağışları devam ederse bölgede,Gıda iaşe sorun olabilir,asayiş sorunları çıkabilir.
    Belki de seçim olmayabilir.?
    Türkiye tüm enerjisini bu felaketi çok çabuk atlatmaya harcamalı.

6. Habertürk den Mehmet Akif Ersoy Hataya ulaşmak çok zor diyor yollar hasarlı diyor. Dokunulmamiş yüzlerce bina var diyor. Elektrik doğalgaz ve yiyecek yok diyor. Kilis hariç durum çok çok kötü diyor. Benim gördüğüm alanlar için de en kötüsü Hatay diyor.

24 saati geçti.

hala yardım ekiplerinin e sini görmeyen yerler tonla.

bari su getirin diye videolar var.. ailesinden kaybettiklerinden göçük altındakilerden umudu üzmüş.

https://twitter.com/cantv_tv/status/1622772177614303235
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

böyle bir günde yalan olabilir mi ?

AFAD başkanı kesinlikle gözümden düştü. gönüllü afad kurtarma yapmaya çalışanlar bile şuan izin vermemişler tonla video var havaalanından

https://twitter.com/barisatay/status...02522992410627

başkan heryer kontrol altında açıklamasını yapalı 7 8 saat oldu

yazıklar olsun cidden depremden değil soğuktan açlıktan ölmek üzere insanlar var şuan. açın bakın twitter hatay antakya maraş adıyaman taglarınıda sabahın 6 sı oldu yüzlerce video var insanlar kimse yokdiyor. !! göçüğün altında video çekip atıyorlar inansınlar diye.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 19/1002 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •