Sayfa 117/1002 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 929 - 936 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    şimdi iptal yarın aç sonuç??? gece hepimizin hafızasını mı yıkayacaklar? teknik analizin kuralları mı değişecek?? bugünü öngörüp dün poz alan ya da göstere göstere düşüşü görüp ona göre portföy oluşturan ne olacak??? borsa sadece yükselsin diye mi var??? düzeltme - düşüş olmayacak mı??? 15 ayda 90 binden 600 bine giden borsanın 400 hatta 300'e düşmesinden doğal olan nedir ki???
    yahu tamam be..korkma bu kadar, işlemler iptal olmaz...aferin sen çok iyi öngördün gidişatı.

ödün patlıyor işlem iptal olur da, kazancım gider diye.

twitter da da yazdım...şu bir kaç gün piyasa, borsa konuşmayın...100 yılın felaketi yaşanıyor..burada borsa muhabbeti, açılır, kapanır gırla gidiyor..yapmak zorunda olduğun işlem varsa yap, biraz da sus. vır vır konuşma.

bakın, bu başlıktan bazı arkadaşlarımız kendi sınırlı imkanlarıyla ne güzel işler yapmış...hiç bir şey yapamıyorsan bari sus..ya da az konuş.

Ptesi piyasa yatfin yüzünden yukarıda tutuldu...short açmayı düşündüm, en azından elimdeki portföyü hdge yapmak için..çünkü %1-2 düşüş normal değildi, devamı geleceği belliydi.

Yapmadım, yapamadım..elim gitmedi..belki profesyonel hareket edemedim, duygularımla hareket ettim..neyse ne yani.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

şaka mı bu ya..

telefon zaten çekmiyor deprem bölgelerinde birde twitter ı kapamışlar mı ?

insanlar konumlarını görüntülerini videolarını koordinatlarını oradan bildirebiliyordu. göçük altındakiler ancak twitter dan atabiliyordu.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Olağan dışı durumu olağanmış gibi yorumlayan SPK ya borsanın açılması ile bu işten zarar gören yatırımcılar ileride maddi kaybının karşılanması için dava açma ihtimalleri var gözüküyor.
    Heikenashi.

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    şaka mı bu ya..

telefon zaten çekmiyor deprem bölgelerinde birde twitter ı kapamışlar mı ?

insanlar konumlarını görüntülerini videolarını koordinatlarını oradan bildirebiliyordu. göçük altındakiler ancak twitter dan atabiliyordu.
    Demekki tepki büyük RTE in haberi olmasın beni görevden almasın diyor iki kel

5. Güç kimdeyse ( medya ) sesi çok çıkıyor ! Aslında çoğunluk tam zıt görüşte olsa da , medya bir avuç güç sahibinin görüşünü '' çoğunluğun görüşü '' gibi yansıtabiliyor.

Borsa risk seviyesi yüksek bir yatırım yeri. Ne olursa olsun işleyişine müdahale edilmemeli. Sadece kuralların işlemesi gözetilmeli. usulsüz ve hileli işlemlere müdahale ( düzenleme görevi ) edilmeli. 20 Aralık 2022 gecesi dövizden zarar yazanları unuttuk. Deprem mi vardı ? Su akar yolunu bulur. 5-10 kişinin çıkarları için zırt - pırt kural değiştirilmemeli. Şahsen ben % 45 zarar yazdım ama umurumda değil. Silah çekerek borsaya sokmadılar beni. Kendim ettim kendim buldum. Faize , dövize, swap' a müdahale ederek çoğumuzu borsaya yönlendirdiler. Tamam bizde hisseler aldık, kazançlar yaptık derken sonuç.... Şu anki durumuma şükrediyorum. Para - pul hikaye oldu. İnsanlık bile bitmişken neyin hesabını yapacağız ?

6. Aracı kurumu aradım (garanti) iki gündür deprem bölgesinden insanlar arıyor ve hepside nereden olursa olsun hisse satmak istiyorlar dedi bana...
    Orada ki insanlara para lazım nakit lazım. Açılması aslında hem iyi hem kötü.
    Olaya nereden baktığın ile ilgili durum.
    Ülkenin en büyük sorunu da bu malesef ortak bir çözüm bulunamıyor, hiç bir yerde sorun çözücü organizasyon yapıcı liyakat sahibi insan neredeyse kalmadı. Muhalefet de böyle olunca...

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Olağan dışı durumu olağanmış gibi yorumlayan SPK ya borsanın açılması ile bu işten zarar gören yatırımcılar ileride maddi kaybının karşılanması için dava açma ihtimalleri var gözüküyor.
    Tam olarak hukuk düzeni kurulursa geriye dönük devlet yetkililerine güvenip dolar satanlar bile kazanır davayı. Ama bunu ödeyecek devletin kaynağı kalmamış olur.

ekonomi bakanın deprem bölgesinde ne işi var ? mesela.

ve oraya nasıl ulaşmış. uçakla demi veya özel ekiple helikopterle.

demekki gidilebiliyormuş ilk gün . o helikopter ile işe yarayacak kişiler gidemezmiydi.

o kadar yerli ve milli helikopterlerimiz şuan ne yapıyor? bunlar resmen show peşinde.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 117/1002 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •