Sayfa 142/1002 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    adanada tarladan yaziyorum .bizim kendimizde saglik yonunden zarar yok ama tanidik vefat edenler var.biz iyiyiz.psikolojik tahribat yuksek yalniz
    çok geçmiş olsun.
    Allah yardımcınız olsun.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
    bizim araci hanim ise gitmede kulkaniyor ama hataya marasa yada i yone tardim goturen benide yanina alabilir ishucune ihtiyac varsa

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
    abi bu baslikdaki 4 5 arkadas ile surekli irtibat halindeyim ama ozetle iyiyiz korkudan eve giremiyiruz 2.buyuk depreme evde pc basinda foruma yazarken yakalandim ilkinden sonra cesaretim vardi ama artik cesaret kalmadi

4.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    saol dostum.bu arada calistigim yat fin antalya subesinin mudurunun kardesi ve yegeni vefat etmis emmoglunun uzakdan hisim akrabasinin 21 cenazesi varmis islahiyede hanimin mesai arkafasinin kizkardesi ve yegenleti marasda enkaz altindan sag kurtarildilar
    Geçmiş olsun. Ne büyük acılar yaşanıyor. Bi yakınım yok bölgede, ben bile artık normale dönemem diyorum. Ateş düştüğü yeri yakıyor, yakınları olanı düşünemiyorum.

Ciddi ciddi İstanbul’dan ayrılmayı düşünüyorum. Zaten emekli sayılırım, çok da ist aşığı değilim zaten.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
    sana karadeniz yakisir abi .ben istanbul depremini yasadim ordan cedaret vardi burda cocuklala kurtuldum ilkinde cesaretim vardi eve girfim ilk isim foruma girmekdi hesapkara bakmafim bike sadece forum 2.deprem 1.den az sureli oldu ama yikici oldu .ama bizim aklimiz islahiye hatay maras malatyada elbistanda isnanieyede su an adanada hasar nispeten nisbi ilarak az

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    adanada tarladan yaziyorum .bizim kendimizde saglik yonunden zarar yok ama tanidik vefat edenler var.biz iyiyiz.psikolojik tahribat yuksek yalniz
    Geçmiş olsun. Yaşadıklarınız kolay atlatılacak şeyler değil. Sevdiklerinizle birlikte zaman içinde manevi yaralarınızı sarmanızı dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kardeşim sen heralde şuan deprem bölgesinden yazıyorsun şuan..

eğer oradan yazıyorsan birtane yetkili bulup sorsana. twitter neden kapatılmış. azcık bile yaşama şansları neden ellerinden alınmış.

cevap bekliyoruz senden şeytanlar olarak
    Aslında şiddetli hissedilen bölge değil,Adana nispeten daha az. kardeş sen üstüne alınma ama lafım bazı çok bilmiş sözde Prof olanlara gecenin 4ünde öyle bir sallandıkki aklımızın yerinde olduğuna şükrediyoruz. Twitter kapalı diye burada yazıyoruz kapatan zihniyetin sayılı günleri kaldı

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
    yazilarim kotu ilk defa teldan giriyorum .hanimin isi olmasa direk adana disina cikardik ama biz kalmak zorundayiz.

Sayfa 142/1002 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •