Sayfa 145/1002 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Adamın longu vardı bugün bir şekilde flat oldu kol bacak kesti diyelim %5 te. Şimdi işlemi iptal ettiler tekrar longa dönmüş oldu. Haftaya endeks açıldı direk taban oldu hadi buyur bakalım o zaman ne olacak

Bu adamların bu işlemleri durduk yere iptal ettiğini düşünmüyorum bakalım şapkadan neler çıkacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    1999 seçiminde bir kere diplerde değildi...

endeks 18 iken , 10 ay sonra 16 Agustos kapanışı 58 olmuş...yani 3 kat artmış endeks var..

derken deprem sonunda max. %20 düşmüş...Bu forum giyotin gibidir..lütfen araştırarak yazalım..

BIST100, 5700 iken düşüş verilmeyip şuanda uç noktaların konuşulması enteresan...

Bir arkadaş vardı..bıst100: 1780 iken (rusya savaşında) habire MUTLAKA 100 gn. test edilmelidir diyordu...tabiki olmadı..

O da kayboldu gitti..GUNDİNİN düşüş versiyonu.

Çogunluk (long) hissede...daha da moral bozmanın anlamı yok..üstelik grafiklere bile bakmadan konuşarak..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. bugün iptal işlemi hangi kanuna göre yapıldı acaba, olurda yukarı açılırsa bu sefer viopta kaybedenlere de iade olacak mı ? bilgisi olan var mı? tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yok böyle bir deprem, çocuklara sarılıp bir kapının kasasının altına sığındık. Bitmedi de bitmedi. Tam duracak gibi oluyor yeniden başlıyor. Beton , çürük bir tahta parçası gibi sallandı altımızda. Etraftan çatırtılar patırtılar. Çok şükür canımız sağ ama dostların, tanıdıkların ölüm haberi sıradanlaştı. Enkazlarda,morgalarda dostlarımızı aradık. Dağ başında çaresiz kalmış bir yaban hayvanı gibi çocuklarımızı beslemek için yiyecek aradık. Umarım biran önce hayatlarımiz normale döner ama zor cok zor ülkenin hali malum. Neyse.

Anladım ki ; her sabah uyanabilmek , uyandığında çocuklarını eşini görebilmek en büyük hediyeymiş.

vpn şirketlerinin çoğu açıklama yapmış..

türkiyeye tüm vpnlerimizi ücretsiz yapıyoruz diye
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    bende adanayim su an .adim benimde yavuz.hayal park civarinda ikamet
    Saydam cad havuzlubahçe mah inşallah daha güzel günler göreceğiz kardeş. Karanlığın en koyu olduğu zaman aydınlığın olduğu en yakın olduğu zamandır

Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    bugün iptal işlemi hangi kanuna göre yapıldı acaba, olurda yukarı açılırsa bu sefer viopta kaybedenlere de iade olacak mı ? bilgisi olan var mı? tşk.
    sadece önceki günün pozisyonuna dönmüş olduk.

yukardan açarsa shortsan. allah rahmet eylesin dediler.

aşşağıdan açarda long geçmişine geri dönmüşssen zaman yolculuğunda yine rahmet.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Arkadaşlar bırakın sağa sola hükümete saldırmayı biz bize yeteriz Malatya dayım ilk depreme uykuda yakalandım Allah'a çok şükür hasarsız atlattım hemen dışarı çıkıp etrafı kontrol ettim fazla hasar yoktu hemen toparlanıp Malatya ya 35 km uzaklıktaki köyüme gittim ikinci depremde orada yakalandık ikincisi çok siddetliydi ama kısa sürdü birinciye göre eğer birinci gibi uzun sürseydi can kaybı çok yüksek olurdu.
    Yaşayan bilemez böyle bir dehşet deprem dünyanın hiçbir yerinde yaşanmamıştır.
    Bugün köye Trabzon dan geldiklerini söyleyen bir avuç insan ekmek su battaniye getirmiş dağıtıyorlar yok böyle bir millet dünya üzerinde.
    Para mal önemli değil ailemde akraba ve tanıdıklarımda hiç birine bir şey olmadı ama hepsininde evi yok oldu birikimleri bir gecede buhar oldu ama üzülmüyoruz çünkü canımız sağ bundan daha iyi ne olabilir ki.

Sayfa 145/1002 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •