Sayfa 937/1002 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Evet haber geldi meral abla sadece vekil olacakmış. Elini taşın altına sokmayacakmış
    Meral abla niye taşın altına elin altına soksun. Salak mı?
    Eğer kazanırlarsa ve hükümet kötü giderse sorumlu siz deyip seçim talep eder. Zaten ben ayrılmıştım. Zorla kabul ettirdiniz der gibi geliyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

2023 yılının sazanı yarışması düzenlenirse oyum ersan şen e
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kendisi iyi bir ceza hukukçusu, fazlası değil. Herkes kendi işini yapsın. Tv'de her konuda konusturulunca gaza geldi, aynaya bakıp sen ceza hukukunda iyisin desin yoluna devam etsin. Deprem oluyor aynı kadro yorum yapıyor Tv'de, savaş oluyor aynı kadro.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Başkanım neden uyuz oldunuz bu kadar Ersan Şen e... Anayasa profesörü, aydın, zeki bir adam... Tamda ülkenin geçiş döneminde ihtiyacı olan adam... Yanlış konuşuyorsunuz bence... Size yakıştıramadım...

5. Borsada bademlerin malını aldıktan sonra çok pis ölümcül ralli bekliyorum

Özellike bist 30 da

Bu arada günün bir.diğer güzel haberi yağmacılar 2 parça şey için tutuklanırken evinden bi kamyonet deprem yardımı malzemesi çıkan emniyet müdürü yapılan itiraz üzerine tutuklanmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Başkanım neden uyuz oldunuz bu kadar Ersan Şen e... Anayasa profesörü, aydın, zeki bir adam... Tamda ülkenin geçiş döneminde ihtiyacı olan adam... Yanlış konuşuyorsunuz bence... Size yakıştıramadım...
    Tv programında kendini cumhurbaşkanı adayı ilan eden adama ben başka sıfat bulamadım. Bugün ankarada olacaktı eğer halen parti kapısında beklemiyorsa geri dönmüştür

Ha bu arada ben ersan şenin hukuki yorumlarını çok beğenirim bilgili insan

8. Viop pasta lutfen

Sayfa 937/1002 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •