Sayfa 676/1002 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    yazar burada ne kast etmiş olabilir ?
    bi sabah uyanıp da karşılaşacağımız acı gerçek ne olabilir ??
    sadece 11 gün önce neyin iması bu ??

Adamlar önceden depremi biliyorlar ise bizim için çok kötü onlar için çok iyi. Olası istanbul depremi öncesi hazirliklarini yaparlar.

Mevcut yönetim ile olası istanbul depreminin sonuçlarıni bertaraf edemeyiz.

Afad, Kızılay, Tsk vs hepsi sınıfta kaldı.

En kısa sürede mültecilerden kurtulmak, emasya planını geri getirmek, Marmara bölgesindeki tüm çürük yapıları temizlemek, İstanbul nüfusunun bir kısmını Anadolu'ya dağıtmak, kritik üretim tesislerini iç Anadoluya taşımak gerekir. Bunlar yapılmaz ve olası istanbul depremi gerçekleşir ise 2. Kurtuluş savaşımızi başlatmak zorunda kalırız.

Benden uyarması.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    yazar burada ne kast etmiş olabilir ?
    bi sabah uyanıp da karşılaşacağımız acı gerçek ne olabilir ??
    sadece 11 gün önce neyin iması bu ??

Yahu Kemal, bu ABD o kadar salak ki Tr nin doğusunu yerle bir edeceğiz, sabah uyandıklarında doğduklarına pişman olacaklar dedi Yunan başkanına, bunu dedi, sen de lafın altında kalma, böyle cevap ver mi dedi?

Akıl yürütmeyelim, sen bu mesajla bizim ne anlamamızı bekliyordun, ne çıkaralım bundan. Ama beynimizi kullanmayalım, salağa anlatır gibi anlat, ne çıkaralım bu mesajından. Hadi biz fazla zekiyiz, bir de üstüne art niyetliyiz, olmayacak şeyler aklımıza geliyor. Ne anlamamız lazım, açık açık yaz.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Evet TL çok değerli haklısın kıymanın kilosu 240 lira olmuş , peynirin kilosu 200 lira olmuş evet haklısın...
    Dolar uçacak anladığım kadarıyla... Sen ne dersen tersi oluyor...

Tl aşırı değerli şuanda...

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yahu Kemal, bu ABD o kadar salak ki Tr nin doğusunu yerle bir edeceğiz, sabah uyandıklarında doğduklarına pişman olacaklar dedi Yunan başkanına, bunu dedi, sen de lafın altında kalma, böyle cevap ver mi dedi?

Akıl yürütmeyelim, sen bu mesajla bizim ne anlamamızı bekliyordun, ne çıkaralım bundan. Ama beynimizi kullanmayalım, salağa anlatır gibi anlat, ne çıkaralım bu mesajından. Hadi biz fazla zekiyiz, bir de üstüne art niyetliyiz, olmayacak şeyler aklımıza geliyor. Ne anlamamız lazım, açık açık yaz.
    LondurA baronlarını deşifre eden bu mesajı anlamamanıza şaşıyorum.

En yakınındaki kardeşler kıraathanesine gidip takıl biraz.

Bu tip ğizli oyunları hemen çözersin

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

cauti, ben mitcotakis konuşmasına bi anlam veremedim, nasıl açıklanabilir bilemedim, bunu için sordum.. herhangi bi imada bulunmak gibi amacım yok, herhangi bi komplo teorisine kanıt olarak gösterme gibi bi amacım yok.. senin herhangi bi açıklaman var mı, öylesine konuşmuş ne dediğini kendi de bilmiyo deyip geçelim mi, hepsi bu mu ?

herhangi bi konu tayyipe atarlanma imkanı tanımıyorsa, o konuyu yok hükmünde kabul etmeye devam mı hep ? tayyipe vuramayacaksam ben hehangi bi konuda herhangi bi fikir öne sürmem tavrı nereye kadar devam edecek sence, 3 ay sonra iktidara sizin parti geçecek, ne yapacaksınız o zaman ? 20 senedir bu ülkeye bu halka bu ekonomiye 7/24 küfrederek vakit geçirdiniz, şimdi iktidarı alınca ne yapacaksınız ? artık tayyipe sövüp durmanın bi manası kalmayacak, en azından dış politika üstüne herhangi bir fikir teatisine bile teşebbüs etmeyecek misin mesela

Kızılay başkanının yarın sabaha başkan olarak uyanmaması lazım. Gereğinin yapılması lqzım. Bedava ve en acil şekildedeprem bölgesine gönderilmesi gereken çadırları 3 gün bekletip satmış. Nasıl bi vicdansızlık demekki devlet nerede diyenlere sövmemek lazımmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Adamlar depremden 3 gün sonra kızılay portföy diye bir şirket kurup %20 degerli metal ve (helal) hisse portfoylerine yatırım yapabilir yazmışlar. Zaten bir kac gun sonra da bagış gecesi ve 115 milyar. Skandal skandal üstüne.

Malı beslere kızılaya ona buna iteliyorlar sanırım. Seçime de 2.5 ay kalmış. Demekki borsayı tutmanın tek sebebi malı satabilmekmiş. Bu sırada da kur hep sabit. Bu piyasada 5 kuruş tutmamak lazım.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kızılay başkanının yarın sabaha başkan olarak uyanmaması lazım. Gereğinin yapılması lqzım. Bedava ve en acil şekildedeprem bölgesine gönderilmesi gereken çadırları 3 gün bekletip satmış. Nasıl bi vicdansızlık demekki devlet nerede diyenlere sövmemek lazımmış

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Aslı var yok bilemem ama topladıkları ile abd de bilmem ne merkezine aktaran kurumdan liyakat beklemk zor olurdu.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 676/1002 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •