Sayfa 851/1002 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Neden böyle bir düşünce içerisindesin? Eregl topiğinde birçok kişi ilk çeyrek güzel kar rakkamı öngörüyor.hrc fiyatları 1000 dolarların üstünde en kötüsü geride kaldı deniyor.Sizin zarar beklentiniz neden dolayı?
    1.çeyreğin çoğunluğunda iyi değil. Gelirler Usd sabit, işçilik giderleri çok arttı. En kötüsü geride kaldı demek için Usd gelirli şirketler için en azından kurun 24 olması lazım.

Hisse fiyatı ile ilgili çok olumsuz değilim temel olarak pahalı ama Arcelordan mal devir teslimi bitince -hatta bitmeye yaklaşınca- yeni dolar bazlı rekorlara gideceğini düşünüyorum.

Gelen tüm karı temettü olarak dağıtsın diyenler var hala. Bu şirket 5 sene temettü dağıtmasa ağır yatırım hamlesi yapsa hem organik hem inorganik büyüse dünya devi olur hisse fiyatı 10$ gelir herkes daha çok kazanır ama Oyak üyelerinin aç gözlülüğüne kurban gidiyor maalesef. Geçen sene dağıttığı temettünün dolar karsılıgına bak bir de bu sene dağıtacağının al sana temettü emekliliği yatırımcısı fakirleşti farkında değil.

2.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    akşama jeton azaldı mı bakacağız?
    24.451 adet jeton azalmış.
    bist 30 6000 civarı görecekti. bugün haber engelledi.
    benim anlamadığım iyip masadan çekildi diye borsa nerdeyse devre kesecekti.
    adaylar değişmedi ki. ya tayyip ya kemal. sonuç değişmeyecek.
    borsa neden düştü arkadaş?
    yeni aday yok ki....

3. [QUOTE=KNUCK;6333842]Herkesin bir fikri var. Herkes geçmiş yaşadıkları, eziklikleri, kendisini en güçlü hissettikleri durum yada ruh haline göre yorum yapıyor. İnsanoğlunun doğasında böyle bir durum var.

1 senedir ben aday değilim ama kazanacak adayı seçeceğiz diyen bir parti lideri var. Diğer tarafta sessizce ortamı izleyen, ben adayım diyemeyen, sinsice izleyen ( darbe teşebbüsü sırasında duruma göre hareket etmek isteyen komutanlar gibi odasına kendini kilitleyen) küçük partilere sus payı vererek yanına çeken, ülkede durumların gittikçe kötüleştiğini ve küçük partilerin desteğini aldığını düşündüğü an ve sürecin son anında ben adayım deyip 1 senelik bütün çalışmaları yok sayan bir lider var.

Sayın Knuck Kılıçdaroğlu nasıl sinsice izledi. Sürekli 2 belediye başkanının aday yapılmayacağını söyledi. Hiç bir zaman -minicik bile-açık kapı bırakmadı. En net ve dürüst adamdı.

4. İyi partinin oyu henüz bir CHP ve AK parti gibi kemikleşmiş oyu yok.
    Mazisi bir kaç yıl.
    Emanet oylar.
    Hemen seçmen uçar oradan.
    Heikenashi.

[QUOTE=Denizdenizli61;6333909]
     Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Herkesin bir fikri var. Herkes geçmiş yaşadıkları, eziklikleri, kendisini en güçlü hissettikleri durum yada ruh haline göre yorum yapıyor. İnsanoğlunun doğasında böyle bir durum var.

1 senedir ben aday değilim ama kazanacak adayı seçeceğiz diyen bir parti lideri var. Diğer tarafta sessizce ortamı izleyen, ben adayım diyemeyen, sinsice izleyen ( darbe teşebbüsü sırasında duruma göre hareket etmek isteyen komutanlar gibi odasına kendini kilitleyen) küçük partilere sus payı vererek yanına çeken, ülkede durumların gittikçe kötüleştiğini ve küçük partilerin desteğini aldığını düşündüğü an ve sürecin son anında ben adayım deyip 1 senelik bütün çalışmaları yok sayan bir lider var.

Sayın Knuck Kılıçdaroğlu nasıl sinsice izledi. Sürekli 2 belediye başkanının aday yapılmayacağını söyledi. Hiç bir zaman -minicik bile-açık kapı bırakmadı. En net ve dürüst adamdı.
    Aday olacağım da demedi. Ayrıca bir parti bile itiraz etse adaya oy oranı ne olursa olsun kesinlikle zorlama olmayacak. Birlikte karar alınacak dedi. Ayrıca o süre zarfında belediye başkanları olarak kalacaklar demesinin kendi milletvekillerinin deyimiyle adayların yıpratılmaması için söylendiği imajı çizilmişti.

Kk (benim görüşüm yanlış olabilir tabi ki) benim düşünceme göre ortam kollamış son ana kadar m.akşeneri oyalamış ve ortam zemin uygun olduğu anda bombayı patlatmıştır.

Meral hanım ve partilileri kk ismi yavaştan sahaya sürülmeye başladığında tavırları hiç değişmeden karşı tarafında çok yıpratmadan açıklamalar yapmış ve bu işin olmayacağı mesajını vermişlerdir.

Toplantı bittikten sonra 6 liderin çıkış şekilleri ve yüz ifadelerine bakılınca meral hanım oyuna getirildiği görülmektedir. Tüm liderler yüzlerinde kocaman gülümseme ile çıkmıştır.eğer meral hanım bu işe tamam demediyse parti liderlerin bu ifadeleri başardık ifadesi olarak algılanmalıdır.

Tüm anketler sosyal medya bazı isimleri öne sürerken halkın sesi olduğunu düşündüğüm bu sonuçlara rağmen yanlışta ısrar etmek önceden gelen bir sinsi planın sonucudur.

Ekmeleddin kararı ve inceye yapılanları geriye dönük biraz anımsarsak hamle yapma yeteneği hakkında da yeterli kanaata ermiş oluruz.

Düşüncelerimle kimseyi kırmak istemen. Bu durumu lütfen taraftarlık olarak görmeyelim. Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Benim apartmanımda, işyerimde, çevremde, ailemde imam veya mansur varken kk ya oy atacak insan yok... Siz uzayda yaşıyorsunuz sanırım... Kk ya sadece bir kısım(imam a da baya verirler bu gruplardan) kürt, alevi ve CHP den çıkarı olanlar dışında kimse vermez...
    Ben ve eşim 25 yıllık CHP üyeliğinden istifa etmiş bulunuyoruz.halkin umudunu koltuk sevdasına feda edenlere inat.sandiga da gitmiyoruz z kuşağı çocuğum ilk oyunu kullanacak oda Muharrem diyor ...kadın senin partinden 2 adayı seçiyor sen ise bn olcam diye inat ediyorsun.10 seçim kaybetmissin.bu inat niye bin kez secimede girse kk kazanamaz CHP de yüzde 25 i geçemez.akebe ile bı 5 yıl daha.....ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    MERAL AKŞENER,MUHARREM İNCEyi desteklerse ne olur?

Siyasette her şey olabilir.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    .................Geçen ay bile yazdım oyun teorsine göre 2.inci tura bırakmak daha safe strategy.

.
    Biraz açıklar mısınız?
    İlgimi çekti..
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

Sayfa 851/1002 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz