Sayfa 325/1002 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    yahu arkadaş..viobda emir iptalinden kesinti olmuyordu ki?

Ben defalarca iptal ederdim..kademelerde pasife düşerdim.

Başka bir şeyden mi bahsediliyor?
    ekstreyi kontrol edince orada kuver diye bi şey yazıyor mu ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Aynen bende onu kast ettim.. ky %8e ona bakip sabah atlamasin diye
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    biz kapal iken msci düşmüştü, açıktı orası

%2,5 kadar yukarıda
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    az hasarli bir dairenin tadilat masrafi kaç olur ortalama çok kabaca ?
    hasar nerelerde ? duvarlar , su tesisatı ? doğalgaz boruları ? ayrıntı lazım
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,091
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    hasar nerelerde ? duvarlar , su tesisatı ? doğalgaz boruları ? ayrıntı lazım
    duvar fayanslar yerlerde,yerler kalkmis veya kirik,duvarlarda catlama 5,6 yerde çatlama,camlarda macun lar dokulmesi ne gerekir ayrinti dostum?
    dis cephede tuglalar gorunecek sekilde 6,7 katda catlak kirik,merdiven duvar arasi bolca catlak.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5. Endeksi belli başlı hisselerle tutacaklardır ama genele bakmak lazım..kaç hisse var bilmiyorum belki 500 den fazladır, çogunlugun düşecegini ama endexi düşürmeyeceklerini düşünmek en mantıklısı sanki, ciddi bir yükseliş olacagını hiç sanmıyorum. Borsa hikaye ister, ittirip kaktırışlarla dügünde gaz verilip zorla piste çıkarılanların dansı gibi olacak yarın..öyle kişilerin dogru düzgün oynadıgı hiç görmedim hemen alkışa geçip digerlerini izlerler.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    sigorta yok mu konut paket sigortası.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    borsa 6 şubat öncesinin öncesi düşüşe geçmeden zaten pist30 dışındaki hisslerin pek azı hariç çoğulcası temel analizle hesaplayanlara göre keleperi bırak ucuz bile değil hatta pahalı idiydi.... gerek ileri dönük hikayesinin olmaması gerek ,günlük ederi bakımından.
    bunu bir çok şirkete değer biçmesini bilen yurt paydaşları söylediydi zaten. yusif çedarlı falan kaç kez yayınlarda dediydi...

8. hacim düşük olursa günü kurtarabilirler ama muhtemelen ilk aşağı salınmada gideceğimiz yere gideriz
    zaten çoğu %10 15 düşüşten sonra geçer alıma , belki 2 3 gün dip bulunmasını beklerler
    emirle iş yapabilirler ama bile bile zarara girerlermi meçhul
    ha burokrat fon yöneticileri dalarlar açılışa muhtemelen
    dehşet testereler göreceğiz muhtemelen 1-2 hafta , sahsen ben şubatı atlamayı planlıyorum

yatırım tavsiyesi değildir tabi.

Sayfa 325/1002 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •