Sayfa 497/1002 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    bu arada borsa tarihinde ilk kez bir olaya tanık olacağız.

satış yapan ellerin bir maliyeti olur, bir de alış yapanların. sonra bilek güreşi olur ve bir taraf ağır basar kazanır.

ama şimdi alan elin maliyetinin ne olduğunun bir önemi yok zaten senin benim, vatandaşın parası, zaten akıl olsa buradan maliyetlenmez.

şimdi bir iki güne alan el çekilecek ve satan el normalde bir iki ay yedirmeye emek vereceği malı tek kalem çaktı...

bilmiyorum hala mikro da olsa piyasa gider umudu olan var mı????? götürecek olsalar buradan blok malı niye sataömayacak ele kitlesinler????
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    şu ekranımın yanında çıkan kızlardan nasıl kurtulabilirim...

karabasan gibi piyasa bırak gözün gönlün açılsın
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

piyasa katılımcıları anketine göre enflasyon yılı %35 ile tamamlayacak ve dolar kuru yıl sonu için bankadan aldığınız kura göre %10 daha aşağıda olacak yani TL değer kazanacak, gerçekten anlamak zor

Serdar Pazı
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    O reklamları-kadınları , Ev ahalisi görünce; açıklama yapmak zorunda kalıyorum...manalı bakışlar...

Ben de bir türlü çözüm bulamadım.O dediğiniz reklam engelleyiciyi, yükleyince bu sefer çoğu site açılmıyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    Genelde bazı hisselerde diplerde , birisi şiddetle satarken diğeri karşılar.CRFSA da 33-34 te oldu.

Bir kurum sattı 2-3 kurum aldı..ve sonra 90 yakın yerlere gitti.

Ama bu olay farklı.Çünkü birileri DEVAMI GELMEYECEK şekilde alım yapıyor..ama karşısında 5-7 kurum satıyor.ve bu diplerde olmuyor...Alıma konu olan hisseler neredeyse tarihi zirvelerde.

Tarihi zirvelere gelmiş;5-6 kat gitmiş bu hisseleri, BES ten sonra sırtlamak için çok daha büyük para lazım..

Bir anomali var..Hiç birşey olmamış gibi bitemez..Bu alımlardan sonra 2 secenek var,ortası yok...ya sert yukarı yada sert aşağı..
    ...SAKİN PİYASA OLMAYACAK.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    O reklamları-kadınları , Ev ahalisi görünce; açıklama yapmak zorunda kalıyorum...manalı bakışlar...

Ben de bir türlü çözüm bulamadım.O dediğiniz reklam engelleyiciyi, yükleyince bu sefer çoğu site açılmıyor.
    sagda solda yanda ustde cikiyor.googla buzdolabi,gece lambasi vs yaziyorum en azindan bazilari buzdolabi gece lambasi reklamina donuyor.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    sagda solda yanda ustde cikiyor.googla buzdolabi,gece lambasi vs yaziyorum en azindan bazilari buzdolabi gece lambasi reklamina donuyor.
    o zaman aynısını yapıyorum.Teşekkürler...

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku

https://chrome.google.com/webstore/d...jbkeiagm?hl=tr

Chrome, Edge vb. de çalışır. Site yönetimi doğal olarak haz etmez. Arada "kapat" uyarısı alabilirsiniz.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 497/1002 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •