Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bugün iptal olmaz artık herhalde. Yarını iptal ederler mi ki?
    yüzde 5 geçince bakıyor abiler... demiştim abi Survivor gibi sms oylaması yapsınlar...

piyasa da suyu çıktıı kurumların da...tavan taban tavan tavan ve sonra tekrar tek bir uyarı dahi yok... yazıklar olsun...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

2.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bugün iptal olmaz artık herhalde. Yarını iptal ederler mi ki?
    bu gün iptal mi yarın açılacak mı
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3. GUBRF de özel bir durum olmalı.

Onun dışında çok game changer pozisyon yok gibi. Gün içi al-sat oluyor bence.

Toplam 16.8 milyar TL poziyon, 20,7 milyar TL günlük hacim var

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Bugünkü düşüşü dünden öngörmüştük. Soru bu düşüş yarın da devam eder mi? Bana göre yarın bir yatay açılış olur sonra aşağı yukarı gider gelir. Sabah genelde coşkulu oluyor piyasa yukarıda 5100 un üzerinde kalmaya aşağıda da 5050 nin altına inmemeye çalışacaktır bana göre 5000 in altı borsada yok. Ancak vade kapanışına az kaldı. Viob da vade değişimleri yapılmakta, bu yüzden çok hareket beklenmemeli bugünlerde. Endek ile viob da beraber hareket etme eğilimi gördüm bugün yarın makas daha da kapanacaktır. Üst vade makas açmadan almak gerek. Aralık kapanışında şubat vade ile endeks arasında 28 puan vardı şimdi endeks ile nisan vade arasında ise sadece 8 puan var.

5.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Bugünkü düşüşü dünden öngörmüştük. Soru bu düşüş yarın da devam eder mi? Bana göre yarın bir yatay açılış olur sonra aşağı yukarı gider gelir. Sabah genelde coşkulu oluyor piyasa yukarıda 5100 un üzerinde kalmaya aşağıda da 5050 nin altına inmemeye çalışacaktır bana göre 5000 in altı borsada yok. Ancak vade kapanışına az kaldı. Viob da vade değişimleri yapılmakta, bu yüzden çok hareket beklenmemeli bugünlerde. Endek ile viob da beraber hareket etme eğilimi gördüm bugün yarın makas daha da kapanacaktır. Üst vade makas açmadan almak gerek. Aralık kapanışında şubat vade ile endeks arasında 28 puan vardı şimdi endeks ile nisan vade arasında ise sadece 8 puan var.
    Temettü etkisi hocam Nisan vadedeki makasın küçüklüğü.

https://twitter.com/muhendisyenn/sta...ouhYC5TfQ&s=19

Bu adam gidici çok yaşamaz. Seçimi görmez.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/muhendisyenn/sta...ouhYC5TfQ&s=19

Bu adam gidici çok yaşamaz. Seçimi görmez.
    Çok incelemedim
    fakat sanki arkadan başka biri kayıyor gibi
    öndeki grupta bir durum yok
    sanki kayan başkan değil

Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Çok incelemedim
    fakat sanki arkadan başka biri kayıyor gibi
    öndeki grupta bir durum yok
    sanki kayan başkan değil
    Bende çokn incvelemedim. Başkan dediler inandım
    Biden dezerformasyondan işlem yaptırmaz inşallah

Başkasıda olsa bence başkanıda götürmüş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •