Sayfa 665/1002 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Paragöz 450 hisseden 10 tanesi ucuz demene katılmıyorum. Ve dikkatle inceleyip yorum yaptığını düşünmüyorum. Bilanço donemi bitsin dd leri guncellensin 0.8 pddd altı kaç şirket var bak derim. Birkaç hisseye odaklanarak genel resmi kacirdiginizi düşünüyorum . Bu arada bankalar kchol sahol dedikleriniz de ülkenin kaçta kaçıdır normalde iyi düşünün derim.

Trive menkul sizce nasıl komisyon oranı düşük ve matriks verebilecek kurum varmidir aylık hacım fena sayılmaz

3. ilginç bişi.
    yapay zekanın böyle evrilip bize saldırması olası. asdasdas.

https://www.youtube.com/watch?v=AaZ_RSt0KP8
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Paragöz 450 hisseden 10 tanesi ucuz demene katılmıyorum. Ve dikkatle inceleyip yorum yaptığını düşünmüyorum. Bilanço donemi bitsin dd leri guncellensin 0.8 pddd altı kaç şirket var bak derim. Birkaç hisseye odaklanarak genel resmi kacirdiginizi düşünüyorum . Bu arada bankalar kchol sahol dedikleriniz de ülkenin kaçta kaçıdır normalde iyi düşünün derim.
    Mesela Arcelik ve Otokar 20 fk lardan işlem görürken Koc Holding neden 3 fk dan işlem görüyo bunları tartışalım, lahmacun fiyatıyla kıyas yapmayı bırakalım , mahvetti bu bademler borsamızı...

5. Geçen yıl EREĞLİ ucuz değil demiştim.

Bu yıl bankalar ucuz değil diyorum.

Bunu da seneye geçen yıl bankalar ucuz değil
    çok pahalı demiştim demek için yazıyorum.

Burada bulunsun.

Ama şunu da ekleyeyim.
    Ben bilanço okumaktan anlamam,
    bankacı değilim,
    ekonomi finans eğitimim yok.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

6.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Adamdaki mantığa bak arkadaş lahmacun 10 liraydı 40 lira oldu diyo , bu yüzden Thy ve Pegasus un 10 kat yükselmesi normal diyo....
    Bankacılık endeksi Eylül krizinde 3000 e düştüğünde 2000 hedef gösterip short diyordun şimdi en ölü hali 4000. 2022 deki Tüm rallilerde ya shortta kaldın ya da arkasından izledin şimdi gelip lagaluga yapma seni yine madara ederim.

7. Her düşüşte mantar gibi türediniz burada hepiniz ya battı ya da arkasından izledi. Strateji akıl mantık yok biri gelir 3.000 der biri gelir Pegasus nasıl 10 kat gidebilir der. Biriniz açıp finansal tablo okumaz işkembeden salla devam

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Döner miyiz Bozkurt abi
    Allah bir daha sordurtmasın diyeceğim ama
    bu kafayla zor.
    Bozkurt halen önce 3000 sonra otuz bin bekliyor.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

Sayfa 665/1002 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •