Sayfa 259/1002 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by aytek3501 Yazıyı Oku
    Yatırım Finans İş Bankasının değil mi? Bu kara günlerde en büyük satış ordan yapıldı yapılıyor. KK önce kapısının önünü süpürsün. Yazılacak çok sey varda neyse .FYI: Hayatım boyunca CHPden baska partiye oy vemedim.
    ayku testı sıfır çiksa sevinecek şükredecek bi arkadaş...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    5 ocakta sat verince forumda yayımladığım (hala forumda) güncel hali..hatta son 9 işlem doğru bu 10 işlem olacak demiştim..

Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Muhtemelen haftaya kadar kapalı kalacaktır.
    Gerekli önlemlerle ilgili açıklamalar yazılır.
    Pazartesi Salı iptali ise gerek Viop kontratları gerekse arbitraj dolayısıyla çok mümkün değil.
    İşin içinden çıkılamaz.
    En baştan kapanması gerekti, geç alınan karara sonradan yapılan her müdahale daha da ciddi sorunlar yaratacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    99 depreminde ÖTV çıktı. Bu depremde de şapka dan bir şey çıksa kimse birşey diyemez servet vergisi vs. Sadece iktidarın istemesi yeterli
    ÖTV 2002 de yürürlüğe girdi. 99 Depremi ile yürürlüğe giren özel iletisim vergisi. ÖTV devletin en büyük gelir kalemi KDV ile birlikte. Özel iletişim vergisi hala yürürlükte ve enteresan bir şekilde vergiden bile indirilmiyor.

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    borsada %10 luk düşüş yükseliş marjı düşüş yönünde %3 e indirilmelidir en azından bir süre kazanımı olur
    30..40 milyar arası kredi paniği..
    3 değerli çocuğun 3..4 milyar usd 'ı

Arada biz..Gariban şaşkın yatırımcı..

Bende katılıyorum - 3 taban olmalı..
    15 gün taban gitsek, normal gelir.. Bana..

50 TL den 150 TL ye.. THYAO getiren
    Çete, malda kaldıysa ne yapacak acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bekliyorum
    En büyük satış yapılan kurumdur.Gir bak Twitter hesabına neler yazılıyor. Başka bir aracı kurum olsaydı bu şekilde savunurmuydun?Yazık bende mualifim ama iktidarı yerin dibine sokacagız derken kendi hatalarımızı haklı cıkarmaya calısmak olmamalı konustuklarımız savunduklarımız. Neyse bu konuda bu son yazım.Lütfen kusuruma bakmayın arkadaslar sinirler gergin ve elden birsey gelmiyor.

kardeşim provakatörlük yapma !! o en büyük satışı 2 kişide yapmış olabilir 1 kişide..
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by aytek3501 Yazıyı Oku
    En büyük satış yapılan kurumdur.Gir bak Twitter hesabına neler yazılıyor. Başka bir aracı kurum olsaydı bu şekilde savunurmuydun?Yazık bende mualifim ama iktidarı yerin dibine sokacagız derken kendi hatalarımızı haklı cıkarmaya calısmak olmamalı konustuklarımız savunduklarımız. Neyse bu konuda bu son yazım.Lütfen kusuruma bakmayın arkadaslar sinirler gergin ve elden birsey gelmiyor.
    Dostum sana sadece şu kadarini söyleyeyim çeteden başka kimse o miktarda işlem açıp kapayamaz. Çete bugün yatırım finansı kullanır diğer gün infoyu diğer gün qnb yi. Çeteden başkası o işlemi yapsa varya borsa o gün depremi dinlemez tavan tavan giderdi. Aracı kurumları boşver işlem yapan işleme göz yuman çeteye odaklan.

Sayfa 259/1002 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •