Sayfa 76/1002 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Yoook ya olmaz dediğim tüm fiyat alarmları çalmaya başladı ki, alarmları belki 1 sene evvel kurmuştum.

2. Tarlaya ektim soğan bitmedi yedi doğan.
    Ver Allahım ver.....sicim gibi yağmur.Tarlayı gübreledik,yağmur lazım.

YTD

3. erken devre kesecek sanırsam bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. varlık fonu şirketleri diğerlerinden daha fazla düşüyor ilginçtir...

devlet aksiyon almayınca piyasada fırsat arıyordu satmaya...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Hatırlıyorum...ama adamlar sağlam zarar yazdılar kesin...şimdi yukarı aşağı yaparak zararı azaltıyorlar...
    Yabcak bişii yok, sabırla bekliycek sırasını

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    5 ocaktan beri aynı şeyleri ifade ettim...Yok seçim rallisi yok başka şey diye diye ,millete gaz verildi..En temel senaryom buydu..hatta tek senaryo.MALESEF durum bu...Rahatsızlık verdiğinden hatırlatıp sildiğim de oldu..

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    5 ocakta metastock sistem sat vermişti..Kırmızı oklu(19 temmuzda al demişti)...o gün ifade etmiştim...sonra senaryo çizilmişti..

Mavi mi-yeşil mi?

bunu yaparken net yabancı satışı-mevsimsellik-seçim belirsizlipi-sp500 ve dolmayan vade (4300) hatta astrolojiıi bile arguman olarak ifade ettim..

Hep gogogog diyenlere çok lafım var...DÜŞÜŞ görmemiş ky. malesef zarar ettirildi..

24 ocakta mesaj orada bu grafiği açıklamıştım.6150-200 den poz. aldığımi ifade ederek...MAHALLE BASKISINDAN DOLAYI sildim..ama açıklaması hala orada..

5500 den beri sistem sat verdiğinden beri tek bir olumlu ifadem yok..Bu konuda vicdanen rahatım..öyle ,burayı aşarsa buraya gider de dememedim..3 dolardan yukarı tek lot amam ifadesini ısrarla kullandım..

[/QUOTE]
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    İyi oltacı balık avcıları iğnenin ucuna en iyi yemi koyarlar.
    Balık avcılığında ne kadar iyi yem kullanırsan o kadar balık avlarsın,balıklar iyi yeme atlarlar.!
    Borsa da patronun malı geri alım yapması gibi.!!

YTD
    Bu gün balık bol,çünkü en iyi yemi oltaya taktılar.

YTD

8. daha öncede atmıştım bu resmi tıkır tıkır işliyor bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 76/1002 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •