Sayfa 403/1002 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Ben henüz gıbraşmadan tutuyorum iki gün önce açtığım lönkleri big big abi, tavan olmadan vermem kerize

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hisseci arkadaşlar bir zahmet kenara çekilsin...Bu gün acayip bir gün olacak...rekor hacim ve oynaklık...

GOGOGO diyelim de gönüller hoş olsun.
    hisseci derken? viop u hedge için kullaniyoruz bizde. hisseciyim ama viop icin hersene odedigim komisyon arabamin fiyatindan çokdur.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    herkes yine tavan beklerken tersi mi olacak acaba?
    Bu kadar geri alım programı, BES'e alım zorunluluğu, gerektiğinde Varlık Fonu'nun devreye girmesi gibi aşırı düzenleme varken zor...

Yalnız bu aşırılıklar ileride tersi yönde aşırılıkların yaşanmasına sebep olacak bir an önce önlem alınması lazım...

Denge zaten sağlandı...

Kuşlu sitede ve her platformda depremde vefat edenler üzerinden yapılan kendi totolarını kurtarma operasyonu başarıyla tamamlandı... Kurumdaki iki gün önce "Ama depremzedeler ama... ama..." diyen genç borsacılar bugün zevkten dört köşe, biraz daha param olsa da hisse alsam deyip duruyorlar...

Toplum olarak çok samimiyiz vesselam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku

Kuşlu sitede ve her platformda depremde vefat edenler üzerinden yapılan kendi totolarını kurtarma operasyonu başarıyla tamamlandı... Kurumdaki iki gün önce "Ama depremzedeler ama... ama..." diyen genç borsacılar bugün zevkten dört köşe, biraz daha param olsa da hisse alsam deyip duruyorlar...

Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Tüp yine net tavan.
    Gerisi bakalım ne olacak?
    hocam, olan var olmayan var
    kıskanıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Bu kadar geri alım programı, BES'e alım zorunluluğu, gerektiğinde Varlık Fonu'nun devreye girmesi gibi aşırı düzenleme varken zor...

Yalnız bu aşırılıklar ileride tersi yönde aşırılıkların yaşanmasına sebep olacak bir an önce önlem alınması lazım...

Denge zaten sağlandı...

dostum katılıyorum sana. şu yorumlara bakıyorum. ordan yapıştırdum burdan verdim. salı günü alttan alanlar şimdi yazıp duruyor. hissem yok alacak param da yok.

şu ortamı görünce twitter'^da depremzede yatırımcı vatandaşları örnek gösterip işlem iptallerini isteyen samimi insanlrı hariç tutarak büyük bir grubun terste kalanların kampanyası olduğunu düşünmeye başladım.

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Alım yaptığım her gün bu tarz 2 yazı yazdım ..
    zerre üzülmüyorum nokta !!!!

Alım yaptığım da çoğu kişi tuhaf düşünüyordu hakkım da mal böyle zaman alındığını görmüş olduk yine

Bu yazıyı yazdığım da satan masanın kerizidir bana göre

En dipten shortladı kerizler

cok yanlıs sozler, sizin gibi yetişkin birinden bunları duymak çok üzücü. bu bir finansal enstrüman, longluyor olmanız sizi daha ahlaklı yapmıyor maalesef, işin etik boyutu ile ilgili , dogruluk veya yanlıslıgı belirleyecek kişi de değilsiniz.

oyunu oynatan bir hile yapıyor ve siz de bu hileye ortak olup sadece kazanıyorsunuz, bunu da bir erdem olarak sunmanız gereksiz.

neyse hatanızı anlarsınız zamanla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    Salı kapanış desteğin altındaydı.Eğer KUMARHANE sahibi olaya müdahele etmeseydi longcular ve hisseciler büyük zarar görecekti..

Yani kural dışı müdahele ile kazandınız.Onun için bunu bir zafer olarak sunmak manasızdır.

Benim 4731.50 den 20 longum vardı ama çarşamba günü iptal oldu.Seans kapanmadan 20 saniye önce tepki amaçlı yaptım ama nasip olmadı.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 403/1002 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •