Sayfa 677/1002 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    28 ŞUBAT (son gün)son saatlerde aynı yönde vade değişimi yapacağım.Kutuya(UZLAŞMA) gitmiş gibi olacağım. Kutu, beklentimi vermedi.

Tersi beyan olmadıkça son fikrim budur.

Bol kazançlar...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    28 ŞUBAT (son gün)son saatlerde aynı yönde vade değişimi yapacağım.Kutuya(UZLAŞMA) gitmiş gibi olacağım. Kutu, beklentimi vermedi.

Tersi beyan olmadıkça son fikrim budur.

Bol kazançlar...
    anlamadım.. yani hatırlayamadım son pozisyonun neydi ?
    short devam mı diyosun, long devam mı ??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    anlamadım.. yani hatırlayamadım son pozisyonun neydi ?
    short devam mı diyosun, long devam mı ??
    short devam..Şubat vade 6.000..yani değişen bir şey yok...

Uzlaşmaya gitmeden,28 şubatta, son saatlerde , şubat short vade kapat ve anında nisan vade short aç, yapacagım...Aynı miktar..

uzlaşmaya kalırsam 1 marta pozisyonsuz olurum.

maliyet, 2 vade farkı kadar yükselir.
    Son düzenleme : ABKA; 26-02-2023 saat: 20:22.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bildiğim kadarı ile çadır kızılay dağıtım müsellesinde, kanunda bir değişiklik olmuş idi. niye ilk günden kızılay çadır göndermedinin yanıtı bu kanunda olabilir. bakmak lazım.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bir soru ? sizce gelişmekte olan bir ülkede yabancı ajanlar ve onların içbirlikçileri en çok hangi sektörde kümelenir, civildeşir ?

soru ödülsüz bir sorudur yani doğru yanıtı bilince bir şey kazanmıyorsunuz.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. 100-endeks dışı kısmı temsil eden xtumy yılbaşından beri yüzde 20 üstü eksideydi, geçen hafta yüzde 6.8 prim yapmış.. xu030 ise geçen hafta sıfıra sıfır gitmiş, yılbaşından beri -6.4, bu eksinin esaslı kısmısı xbank kaynaklı, yılbaşından beri -19.3 bankalar

emeklililk fonları çok ağırlıklı olarak 30-endeks hisselerini aldı, 30-satan yerli oyuncular ise bi kısmıyla kredi kapatmış oldu muhakkak, ama bi kısmı da xtumy hisselerine dönmüş gözüküyor.. yabancı takası ise banka hisselerinde yoğun satıcı olmakla beraber diğer tahtalarda dengeli gözüküyor, enkai, eregl, sise gibi tahtalarda alım yapmışlar

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yahu Kemal, bu ABD o kadar salak ki Tr nin doğusunu yerle bir edeceğiz, sabah uyandıklarında doğduklarına pişman olacaklar dedi Yunan başkanına, bunu dedi, sen de lafın altında kalma, böyle cevap ver mi dedi?

Akıl yürütmeyelim, sen bu mesajla bizim ne anlamamızı bekliyordun, ne çıkaralım bundan. Ama beynimizi kullanmayalım, salağa anlatır gibi anlat, ne çıkaralım bu mesajından. Hadi biz fazla zekiyiz, bir de üstüne art niyetliyiz, olmayacak şeyler aklımıza geliyor. Ne anlamamız lazım, açık açık yaz.
    BEN ŞUNU anladım mesela..

dışjjj mikrahlar bizi gıkaniyeeehh ooo yeaaaahh

kürtaj yepiyeh
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

mesela ne diyebilirizki başka

ağzımıza ampülü sokup .. höölllüğğöögggğğğggg falan mı dememiz lazım
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 677/1002 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •