Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    vade değişiminde en yoğun poz taşıma son 2 gün oldu bitti, yarına az bi taşıma kalmış olmalı, o da öğlene kadar tamamlanır.. benim faraziyem- taşımalar için piyasayı aşağı baskıladılar geçen hafta, en geç yarın ikinci yarıda yukarı tepmesini umuyorum

nisan vadelilerde pivot seviye 5680- 5760 olarak tecelli etti, bunun üstünde long, altında short çalışır
    senaryoya uygun devam ediyoruz, öğlene kadar son taşımalar tamamlanmış olur, ondan sonra akkoyun- karakoyun görürüz.. en düşük 5500 değdi nisan vadeli, yani pivot seviyenin yüzde 4 kadar aşağısını gördü, daha da aşağı devam edeceğini zannetmiyorum, son günlerdeki oyunun adı- nisana taşınma" idi, bu oyun oynandı bitti, bitmek üzere.. yarın kapanışa kadar vade sonu oynanacak, hisse vadeli kapanışları için daha fazla aşağı sürmeye ihtiyaç yok gibi.. buralar belirsizlik

haftanın ilk 3 günü gri, perşembe-cuma netlik kazanır trend

2. 15 Şubat kapanışından beri tüm kafa kağıtlar %5 civarı dayak yedi ama endeks hala 5000. Adamları tebrik etmek gerekiyor.

3. Amet kabul ettikten sonra SÖYLEYECEK SÖZ KALMAZ ...

Endeksi alan-satan kurumlar

4. Arkadaşlar selam.Borsada açığa satış var mı yok mu şu an?

5.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Mart vade bankaları şortluyorum... Temettü verirlerse iyi düşer... Temettü vermezse(ki öyle gözüküyor) yine düşer...
    Dediğim gibi temettüyü açıkladı ve mart vade çakıldı akbank da ama malda kalamadık... Nasip

6. Şenol bey der ki ; Depremden sonra ilk istifa..!!
    Umarım devamı gelir.

7. Tez zamanda bir yöne sert bir kırılım olacak gibi. Düşemeyen endeks yükselir mi, yükselemeyen endeks düşer mi bakalım...

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam.Borsada açığa satış var mı yok mu şu an?
    yok, açığa satış kapalı hala

Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •