Sayfa 688/1002 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Gemiyi İlk önce SIÇANLAR terk eder .. Ama yanıldıkları Gemi batmıyor denilse de baya sıkıntı var

2. Bloomberg; Varlık fonu ETF alımıyla borsaya en az 1 mlyr dolar destek sağlayacak.

3. bu geçiş dönemleri mart nisan spot hissede kalmak pay vadeliye göre daha mantıklı...

bu işinde bir düzenlemesi olması gerekir...

viopta poz alanları önemsemeden çıkıp ben şu gün şu kadar temettü demek insanları uzaklaştırır...

veya en az 2 ay öncesinde açıklama şartı gelmesi gerekir...

bütün pozların mart vadeye taşındıgı sırada çıkıpta 30 gün sonrasına temettü açıklamak hisseye yatırım yapana viopta koyar...

ama bunun düzenlemeside spkda...

cuma günü 100,000 kontrat poz açılmış akbank mart vadede...

bu kararın alınacağını bilen cumadan poz açtıysa nasıl bir haksız kanç oluşur siz düşünün...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bu geçiş dönemleri mart nisan spot hissede kalmak pay vadeliye göre daha mantıklı...

bu işinde bir düzenlemesi olması gerekir...

viopta poz alanları önemsemeden çıkıp ben şu gün şu kadar temettü demek insanları uzaklaştırır...

veya en az 2 ay öncesinde açıklama şartı gelmesi gerekir...

bütün pozların mart vadeye taşındıgı sırada çıkıpta 30 gün sonrasına temettü açıklamak hisseye yatırım yapana viopta koyar...

ama bunun düzenlemeside spkda...

cuma günü 100,000 kontrat poz açılmış akbank mart vadede...

bu kararın alınacağını bilen cumadan poz açtıysa nasıl bir haksız kanç oluşur siz düşünün...
    Ben bu konuyu dile getirmiştim, ilgili olan herkes az çok tahmin ediyordur...

5. Türkiye de fiyatı baskılanan döviz kurundan olumlu etkilenen tek şey ALTIN olduğu için millet alabildiği kadar alıyor ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Türkiye de fiyatı baskılanan döviz kurundan olumlu etkilenen tek şey ALTIN olduğu için millet alabildiği kadar alıyor ...
    İthalat da yasaklandı sanırım 6 7 gün önce.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7. neyse bu kadarı yeterli.. bu foruma zaman ayırmak saçmalık haline geldi, tabii değerli arkadaşlar da var, onlarla bi şekilde irtibat kurarım, ama burdaki amzik ağazlı sürüsü yetti artık..

adios

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Bloomberg; Varlık fonu ETF alımıyla borsaya en az 1 mlyr dolar destek sağlayacak.
    zined ,

bu piyasada 3 türlü para döndü bir kesim geçen depremden sonra bes hikayesi ile kenara çekilen ekip ,
    seçime kadar sadece belli tahtalarda treda ederler .
    diğer grup kar al yaptı belli tahtalarda ama yine oyundalar ....... parasını yönetenler bu grup.
    3. grup bu en alt grup en alt tahtalarda sığ ve patronla yönetilen tahtalar telegramcı ve whatsap,kuş sitesinde takılan ROKET çi ekiple dönen bölüm.
    bu sistemin yeniden çalışması için bir hikaye gerekli sadece hikayemi hayır sağlam bir likilite pompalanmalı .
    Şimdi şu durumda borsa 2 iler 1 geri ile çalışıyor ve düzenekte donanımsız ve stopsuz oynayan zarar eder , özel gelen msj bu yönde ben aldım tahtayı aşağı verdiler diye, 4-5 ay önce burada şunu dile getirdik herkesin kazandığı yerde kim kaybediyor diye başlık attım burada şimdi kazanmak daha zor ve daha beceri isteyecek.Şuanda piyasa bana göre bu sağlamayı yapıyor bu yüzden yukarı hareketler cılız kalıyor.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 688/1002 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •