Sayfa 858/1002 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Mansur da Ekrem de aday olsa yine RTE ye oy verecekleri anlamaya çalışmamak gerek zaten..
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Tuhaf tuhaf işler. Hayatımda solculukla işim olmadı, ben bile diyorum ki, kk, o, bu farketmez...ikinci tura kim kalırsa, rakip kimse ona basarım oyu, millet de ne alerji varmış...neyini beğenmiyorlar, hırsız değil diye sevilmiyor galiba...bir de fazla nazik, hakaret ederek konuşmuyor...çalıyor ama çalışıyor tanımına da uymuyor galiba.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dünden beri ortak metinde "bilgilendirme" yazılmış, müzakere veya istişare yazılmamış deniyor. Avukat da ölümüne savunuyor.

Bence özellikle "bilgilendirme" yazılmış, problem çıkmasa idi bilgilendirdik ve pazartesi açıklayacağız diyeceklerdi, problem çıkar ise zaten metnin anlamı kalmayacaktı.

Vatandaş seçim dönemi başladı 81 il sayısından az süre kaldı dediği için artık açıklama yapmak durumunda kaldılar. Normalde son dakika açıklayıp hiç bir tarafa manevra imkanı bırakmayacaklardı ama korktukları başlarına geldi, probem çıktı, hafta sonu trafiği ile yeni adaylar aranacak bence.

Fakir olunca karın doyuracak bilgilere ağırlık veriliyor. Üniversitede felsefeci arkadaşlar göstergebilim vs konuşurlardı, bizde gösterge sadece OKEY'de olur diye dalga geçilirdi. Şimdi anlaşılıyor ki insanlar arsında doğrudan, şeffaf ve anlaşılır iletişim yok, dolambaçlı iletişim var, o dili bilmeyince yanlış anlaşmalar oluyor, Hepsinin temeli de güvensizlik.

Kadın erkek ilişkilerinde de semboller (yazılı, sözlü, fiziksel vs) çok önemli ama hangi sembol ne anlama geliyor öğrenmek için vakit geçti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668

baharda kuşlar gibi
    geldin kondun dalıma
    susamıştım cumhurbaşkanlığı
    adaylığına,
    çiçekler sundum sana
    seversin diye

istemem senden başka birini
    tamamlıyoruz birbirimizi

kusurumuz makam koltuk aşkı olursa
    koltuk makam aşkı ise siyaset olursa
    kusursuz olmaz insan hayatta.

istemem senden başka birini
    tamamlıyoruz birbirimizi
    aynı kahverenginin
    laciverti tonlarında
    hella sis farları eşliğinde
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Aynen devam. Yıllardır yazıyorum. Ağır ağır dan hızlanarak Hahahaha
    KK - HA. Yaz oraya 42 ye 58.
    HA da kim oliyi?
    beni kasdediyorsan, ben sadece şaka yapmış idim .
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. hulusi akar tek aday olarak girse yüzde 10 oy bile alamz

6. İnsanları eleştirirken çok dikkatli olduğum halde siyasileri filan daha rahat eleştiriyorum. Bence onlar kendi insanlıklarından ayrı birer kurum sayılır o yüzden çok çekincem olmuyor, ama saygı çerçevesinin dışına da çıkmamak lazım.

Zaten dikkat ediyorum tweet'lerini başkaları yazıyor, metinleri başkaları yazıyor, çoğu zaman sonradan habeleri oluyor. Br seferinde "prompter gitti" dendi, bir seferinde "geri al" dendi.

Bir seferinde "Önce İnsan" diye bir partiye oy attım, şimdi baktım hala faallermiş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    186
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Ben ve eşim 25 yıllık CHP üyeliğinden istifa etmiş bulunuyoruz.halkin umudunu koltuk sevdasına feda edenlere inat.sandiga da gitmiyoruz z kuşağı çocuğum ilk oyunu kullanacak oda Muharrem diyor ...kadın senin partinden 2 adayı seçiyor sen ise bn olcam diye inat ediyorsun.10 seçim kaybetmissin.bu inat niye bin kez secimede girse kk kazanamaz CHP de yüzde 25 i geçemez.akebe ile bı 5 yıl daha.....ytd
    isabet olmuş kendi umudunu kendin kesmiş rolüne soyunup ve trollüğün dibine vurmuşsun allah akıl fikir versin.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    şu anda bence masa dışı en mantıklı aday erkan trükten... en azından eğlenceli olur. her günün sabahına komplo teorisi ile uyanırız.

henüz aday olmamış adaylık aklından bile geçmeyenlerden ise aleyna tilki şık olur. aleyna tilki aday olursa ona oy veririm

fazıl say aday olsa asla oy vermem hatta eksi oy hakkı olsa onu kullanırım. niye, çünkü televizyon izlerken yastık fırlatandan kaliteli iş çıkmaz. zaten piyanoyu da döver gibi çalıyor anlayana...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 858/1002 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •