Sayfa 35/45 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Deprem ve piyasalar

1.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Sn Fedor bildiğim kadarı ile Ohal seçim ertelemek için yasal olarak sebep olamaz... Zaten Haziran da yapılması gereken bir secim... 4 Ay var.....

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sn babakan kardeşim adamlar anayasayı tanımıyor sen nediyorsun! yasal neden aramaya luzum var mı?
    yasal olarak bakarsak seçimler ancak savaş zamanında ertelenebilir! doğal afet değil savaş!

2. Valla ülke olarak nasıl bir belaya düştük bilemiyorum Sn. Fedor.

Iktidarın hali ortada... Muhalefet iktidardan da beter..... neyse... bir oyumuz var gider sandıkda sözümüzü söyleriz... Her ne kadar siyasete bulaşmak istemesekde illaki üzerimize sıçrıyor.
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    sn babakan kardeşim adamlar anayasayı tanımıyor sen nediyorsun! yasal neden aramaya luzum var mı?
    yasal olarak bakarsak seçimler ancak savaş zamanında ertelenebilir! doğal afet değil savaş!
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Valla ülke olarak nasıl bir belaya düştük bilemiyorum Sn. Fedor.

Iktidarın hali ortada... Muhalefet iktidardan da beter..... neyse... bir oyumuz var gider sandıkda sözümüzü söyleriz... Her ne kadar siyasete bulaşmak istemesekde illaki üzerimize sıçrıyor.

her şey güzel, görevini de layıkı ile yaptılarsa, neden seçimden korkuyorlar acaba sn babakan? bir yılda tüm evleri sahiplerine teslim edecekler ama 4 ayda seçim yapamayacaklar...

4. Şu İmamoğlu'na bağıran kadının mv seçilebildiği bir ülkede umuttan bahsetmek biraz zor. O kadının mv seçilebilmesi için seçmenin gözünün kör, kulağının sağır olması lazım. Başka izahı yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Şu İmamoğlu'na bağıran kadının mv seçilebildiği bir ülkede umuttan bahsetmek biraz zor. O kadının mv seçilebilmesi için seçmenin gözünün kör, kulağının sağır olması lazım. Başka izahı yok.
    ona ingiliz uşağı derken, tüm ecnebilerden yardımları alıyoruz bir taraftan...

6. Sn Fedor,
    Şuan seçim olsa kendi adıma konuşayım,
    Yıkılan evlerde sorumlulukları olanların (sadece müteahhitler değil) kasten ölüme sebep vermekden adil bir şekilde yargılandıkları görmedikçe, borsadaki rezaletin( ki bu ancak ş...sizlik olarak nitelendirilebilir ) sorumlulularına bedel ödettirildigini görmedikçe mevcut yönetime selam bile vermem....
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    her şey güzel, görevini de layıkı ile yaptılarsa, neden seçimden korkuyorlar acaba sn babakan? bir yılda tüm evleri sahiplerine teslim edecekler ama 4 ayda seçim yapamayacaklar...
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Sn Fedor,
    Şuan seçim olsa kendi adıma konuşayım,
    Yıkılan evlerde sorumlulukları olanların (sadece müteahhitler değil) kasten ölüme sebep vermekden adil bir şekilde yargılandıkları görmedikçe, borsadaki rezaletin( ki bu ancak ş...sizlik olarak nitelendirilebilir ) sorumlulularına bedel ödettirildigini görmedikçe mevcut yönetime selam bile vermem....

beni yine attıracaksınız siz!
    siz vermezsiniz de verecek adam bulunur merak etmeyin... gözü kapalı verecek vatanserverler ile dolu ülke...

8. şimdi bakacağız kim darbeci? seçimlere kim darbe vurursa o darbecidir demektir... bizim bilmediğimiz bir şey değil de, akp li dostlarımız da öğrenecek bunu... daha cenazeler yerlerine ulaşmamış, enkaz kalkmamışken bunlar konuşuluyorsa kulislerde, vah benim ülkem vah...

Sayfa 35/45 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •