Sayfa 101/1009 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Politikacılar toplumun yansımasıdır. Bunca şeye rağmen halk akıllanmadıysa bundan sonra da bi mok olmaz... Kızılay olayı , Deprem olayı vs...

Neyse umarım Halk dediğiniz gibi hata yaptığını anlamıştır...
    Okur yazar nufusun %40'i okudugunu anlamiyor.

Cubbeli Ahmet tipinde adamlar, canli yayina 5-6 bin murit toplayabiliyor.

160 bin kisilik diyanet ordusu, sabah aksam, akillara zarar bir din egitimini durmaksizin veriyor.

Kur'an Kurslari diger taraftan, Imam Hatip okullari.

120.000 cami.

Butun bunlari Cumhuriyet Hukumetleri olarak kurup, sonucta Afganistan'dan farkli bir devlet beklemek tam da bizlik bir celiski degil mi ?

Meksika'dan gelen arama ekibi: Başımıza silah dayadılar, rehin alındık

Meksika’dan önce İstanbul’a sonra da uçakla Adana’ya geldik. Adana’ya geldiğimizde bagajlarımızı teslim alamadık. Yanlış uçağa yükleme yapılmış. Bagajları takip etmeleri ve geldiğinde bize ulaştırmaları için iki personel bıraktık. Ve biz askeri helikopter ile Hatay’a gittik. Gece 02.00'de personel ekipmanlarımızı getirmiş. Ekipmanlarımın olduğu çantanın açılmış tokalarının kırık olduğunu gördüm. Bir arkadaşımız da çantasının eksik olduğunu söyledi. Kayıp olan ekipmanlarımız şöyle: Leader Multısearch 8 (uwb radar + 3 sismik sensör + 1 termal+ 1 renkli arama kamerası), Leader Hasty ms 2 (3 sismik sensör + renkli arama kamerası)

https://www.gazeteduvar.com.tr/meksi...-haber-1605798

3. Hani egitim sart diyenler var ya, bu cahillesmeye baksinlar, surekli cahil ureten bir egitim duzeni kurmuslar, durmaksizin duruyor.

Iclerinde iyice zenginlesenlar, tarikat kuruyor. Ulke yonetimine soyunuyor.

Oyle bir sinif ki bu, 1600 yildir, hep korundu, askere alinmadi, bagislarla beslendi.

Ne bekliyordunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Benimde gece vardiyasında iken şantiye ofisine düzenli gelen 2 kedim var.
    Menülerinde bugün somon balığı ve köfte vardı.
    Kedilerin kafa ve kulak hareketleri gözlemliyorum uzun zamandır.
    İnsan kulağının duyamacağı frekans aralıklarını duyup ilginç tepki veriyorlar.
    Kediler yanınızda iken sizi çok daha esrarengiz ve güçlü hissettiriyorlar.Belki çölde ve karanlıkta yalnız olmanın hissi ile.

Why Did Ancient Egyptians Worship Cats?

Çölde mi çalışıyorsun abi. Bu arada az önce dünyanın en zengin kedisi nala yi izliyordum.

5. Bizim hanım kedi istemiyor artık en son ki küçük kediden dolayı. Benim kedilerimin çoğu kakasını eve yapardı küçüklüğümden beri böyle ilk kedim bony ile müthiş bir bağım vardı. En yakın arkadaşım oydu. Sonra kedilerimiz oldu hele en küçük kızım kediyle büyüdü. Öyle ki her oyuncağı battaniyeyi bir birinden kıskanırlardı. Köye bayrama beraber gittik geldik. Sonra biri çaldı bir iki ay her gece iş dönüşü sokakta aradım ama bulamadım. Hanım he dese ertesi gün krediyi getiririm. Gece bana yoldaş olur. Bir iki aydır sabaha karşı uyuyorum.

Yeni bir potansiyel enerji birikimi daha oluşuyor gözüküyor.İnsanlar tekrar sessizliğe gömüldü.
    Bakalım önümüzdeki günlerde nereden hangi alandan fışkıracak.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

7. AYLIK 198 BİN TL HUZUR HAKKI ALIYOR'

Kızılay yöneticilerinin aldığı maşlar ve huzur hakları üzerindeki tartışma sürerken Siyaset Bilimci Doç. Dr. Kenan Karataş tan da dikkat çekici bir paylaşım geldi. Karataş paylaşımında Yalansa, yalan deyin! Kızılay Gen. Bşk. Kerem Kınık ve Kızılay Yatırım’ın CEO su İlyas Haşim Çakmak a 12 şirketten her ay 198 bin TL huzur hakkı verildiği ve son 3 yılda yöneticilere sağlanan fayda adı altında toplam 35 milyon 884 bin 923 TL dağıtıldığı tespit edilmiştir ifadesini kullandı.

https://www.karar.com/guncel-haberle...-iddia-1731594

8. İlginç bir durum var bugün. Dünya genelinde gümüşte te uzun soluklu bir ralli beklentisi olduğu için TEB bu hafta itibarı ile sanal gümüş alım işlemlerini kaldırıyormuş. Sadece eldeki gümüşler için satım işlemi yapılabiliyor olacak. Yeni gümüş alınamıyor bundan sonra. TEB in internet sayfalarından da gümüş hesap ile ilgili bütün sayfaları kaldırmışlar.

TEB in yayınladığı duyuru metni bu şekilde.

Degerli Musterimiz, Bankamizda 08.03.2023 tarihi itibariyla, CEPTETEB Internet Subesi, TEB Subeleri ve TEB Cagri Merkezi araciligi ile gumus alis islemleri gerceklestirilmeyecek olup gumus satis islemlerinizi ayni kanallar uzerinden gerceklestirmeye devam edebilirsiniz.

Sayfa 101/1009 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •