Sayfa 194/1009 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Hulki Cevizoğlu:

"Eğer Erdoğan düşerse...Şuraya not bırakıyorum.Türkiye yüzyıl geriye gider ve Ülke tarumar edilir bunuda herkes bilsin."

Ahlaksız herif.
    İyi işte ya.Cumhuriyetimizin kuruluş ayarlarına döneriz.
    Bu nasıl bir yüzsüzlüktür yahu...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Mevcut durum böyle oldu: ORTAYA KARIŞIK PARTİ... :-)

3.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Altın 1800-1850 ons arasında takılır iken aslında gümüşü indiriyorlar.
    Altın gümüş rasyosu 89 a yaklaştı.
    Beklentimiz 100 devam ediyor.
    https://tr.investing.com/currencies/xau-xag
    90 nı gördü.
    Hafif geri çekildi.
    https://tr.investing.com/currencies/xau-xag
    Heikenashi.

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir yüzsüzlüktür yahu...
    Hulki sağlam yemiş yemişi bir kere TV de gördüm Akp li birine nasıl iyi oldu mu ? Yani iyi konuştum mu anlaminda sormuştu. Bir ara Perinçek ci miydi neydi ?

Aynısını Hakan Bayrakciya Mehmet Metiner söylemişti TV de bak yanlış yapma değerin düşmesin falan demişti demek ki Hakan B. Sürekli ccn türk de olduğuna göre arpasi bol .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

ocak ayı 14.3 milyar
    şubat ayı : 12.2 milyar
    dış ticaret açığı
    2 ayda 26.5 - 27 milyar usd
    olaya bak arkadaş ??
    föş'e göre malazgirt savaşından bugüne Türk toplumu böyle dış ticaret açığı görmedi...???!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Hulki Cevizoğlu:

"Eğer Erdoğan düşerse...Şuraya not bırakıyorum.Türkiye yüzyıl geriye gider ve Ülke tarumar edilir bunuda herkes bilsin."

Ahlaksız herif.
    İyi işte ya.Cumhuriyetimizin kuruluş ayarlarına döneriz.
    Vay kardeş.
    Tam bir hain.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Vay kardeş.
    Tam bir hain.
    Bu adam fetö döneminde en büyük Atatürkçüydü. İşte zaman zaman bu formda yazdığım sahtekar Atatürkçülere örnektir. Sıkışınca dün akşam bir devalı da '' efendim bizi Atatürk üzerinden test etmeyin. Atatürk bizim ortak değerimiz '' diyerek konuyu kapattı. Madem öyle neden hiç bir organizasyon, eylem, proje vb. çalışmalarınızda ne adını ne de resmini kullanmıyorsunuz ? Gerçekten savaş meydanlarında canı canan düşmanları bile O ' nun dehası karşısında şapka çıkarırken, saygı gösterirken , bu ülkede sayesinde var olabilmiş hainler ! bir türlü hazmedemediler.

cevizoğlu da , bayrakçıda aynı. Rüzgar gülü gibiler. Ama güç değiştiğinde bunların rüzgarını kesmezlerse onlardan da şüphelenmek lazım. Nagihan bile imama güzellemeler yapmaya başladı.

8. Bugün de Cumhurbaşkanına en çok yüksek sesle yalamalık yapanlar aslında en değersiz kuklalardır. Reis, dünya lideri, haşa peygamber, ayakkabısını yalamayan hain vb. sözleri sarf edenler gerçekte O' nun düşmanlarıdır. Dostlar abartmaz, kapatmaz, çekiştirmez.

Kılıçdaroğlunu da çevresinde oluşacak dalkavuklar bozmazlar umarım. Bu bir hastalıktır. Sürekli pohpohlanan insan bir süre sonra buna alışarak her kararında aynı pohpohu bekler. Böylece kimse yanlışları söyleyemez olur. ATATÜRK , tüm bunları bildiğinden etrafında dalkavuk tutmamıştır. Samimiyeti ve düşmanlığı bakışından anlayan ileri görüşü sayesinde halkından kopmamıştır.

Sayfa 194/1009 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •