Sayfa 366/1009 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Brent 70 idi-78 olmus
    şerro da 19,109

emraaaahh koş pompaya zam yolda

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    şerro da 19,109

emraaaahh koş pompaya zam yolda
    Tezgah arkasına geçenler daha uygun fiyata mazot alıyor diye duydum ama teyide muhtaç bir bilgi.

3. Köylünün çiftçinin bankası olması gereken Ziraat Bankası, büyük bir medya kuruluşunun el değiştirmesinde aracı olarak kullanıldı. Ziraat Bankası ndan kredi almak isteyen çiftçi traktörünü, tarlasını, evini ipotek ettirmek zorunda kalırken, Demirören Grubu na, imarsız bir arazi olan Kemer Country karşılığında 5 yıl önce 895.6 milyon dolar kredi verdi. Bu kredinin o dönem yukarıdan gelen talimatla verildiğini biliyoruz. Kredinin üzerinden 5 yıl geçmiş ve yalnızca %3'2 si tahsil edilebilmiş.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

KK almasin mi bu parayi simdi.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tezgah arkasına geçenler daha uygun fiyata mazot alıyor diye duydum ama teyide muhtaç bir bilgi.
    Tezgah arkasına geçenler derken ?

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Eski Türk filmlerinde oluyor ya. Bakkala alışverişe gidiyor ama parası yok.
    Ödeme de yapması gerekiyor.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,419
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Köylünün çiftçinin bankası olması gereken Ziraat Bankası, büyük bir medya kuruluşunun el değiştirmesinde aracı olarak kullanıldı. Ziraat Bankası ndan kredi almak isteyen çiftçi traktörünü, tarlasını, evini ipotek ettirmek zorunda kalırken, Demirören Grubu na, imarsız bir arazi olan Kemer Country karşılığında 5 yıl önce 895.6 milyon dolar kredi verdi. Bu kredinin o dönem yukarıdan gelen talimatla verildiğini biliyoruz. Kredinin üzerinden 5 yıl geçmiş ve yalnızca %3'2 si tahsil edilebilmiş.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

KK almasin mi bu parayi simdi.
    alsın, KK- Kanırta Kanırta alsın hırsızlarda zırnık bişey brakmasın, ancak ben çalanlara kızmıyorum çalanları alkışlayan haysiyetsizlere kızıyorum, onlar alkışlamasalar bunlar çalamazlar veya belki göstermeden ucundan azıcık çalarlar ama alenen ve açıkça çalıyorlar be kardeşim

7. Kilicdaroglu, yarın İnce ile bir araya gelecek.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=ggXRJYzWod8

yalnız ayak üstü iyi olmuyomuş

Sayfa 366/1009 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz