Sayfa 382/1009 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. muharrenin uzlaşmamasına sevindim muharreme oyverenlerin 2 puana yakını mhp den gelen seçmendir bu seçmen ittifaka kaybettirmek için muharrem diyor bunlar sanıyorlarki chp seçmeni muharreme verir seçim ikinci tura kalırsa islamcılara oy verip akıllarınca ceza vermiş olacaklarını sanıyorlar bir puanıda islamcılara asla oyvermeyen seçmendir yani bunların hepsi siyasal islamcılara oy verse bile verse bu siyasal islamcılara yetmez siyasal islamcılar seçimi ysk daki imamhatipli hakimlerle iptal edeceklerdir kazanana kadar yenileyecekler tabi bu arada sadat ve mafya artıkları çeşitli hareketler yapacaklar ama millet bilenmiş kesin kararlı haramileri postalayacaktır siyasal islamcılar hala bunu anlamamışlar akıllı olsunlar bence böyle oyunların peşine düşmesinler ülkemiz bunlardan tiksinmiştir TÜRKİYE çok yoruldu 50 yılını kaybetti

2. Bende aynısını düşünüyorum.
    İthalat ihracat dengesi sıfırlayana kadar Altın ve dövizdeki ağırlığımı değiştirmem.
    Aylık 12 milyar dolar açıkla devam ediyoruz şu sıralarda.
    Taaki seçim sonuçları sonrası genel atmosfer değişmiş ve eski baharların geldiğini görene kadar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Ben seçime kadar kuruş kuruş artarak 20yi göreceğimizi, millet ittifakı kazanırsa seçimden sonra 27-28 bandına kadar çıkıp sonra 23-24 arasında dengelenerek uzun süre orada kalacağını düşünüyorum... Eğer bunlar devam ederse sky is the limit Bakalım tutacak mı...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Evde kuru soğan ve yeşil biber yoktu markete gittim. 1 kğ kurusoğan 25 tl, 1kğ yeşilbiber 94 tl idi 5 tane soğan, 8 tane yeşil biber aldım çıktım.
    Abi kuru soğanda sizi uyardım. Siz önleminizi almamışsınız. Nisan 20 ye kadar kuru soğan 30 u bulabilir.

5. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dimitrise katılıyorum.
    Ben de katılıyorum.
    Şerro 15-17 olacak diyenlere de gülmekten katılıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ben seçime kadar kuruş kuruş artarak 20yi göreceğimizi, millet ittifakı kazanırsa seçimden sonra 27-28 bandına kadar çıkıp sonra 23-24 arasında dengelenerek uzun süre orada kalacağını düşünüyorum... Eğer bunlar devam ederse sky is the limit Bakalım tutacak mı...
    piyasa yapıcılar herkese aynı anda kazandırmayı pek sevmez, aksine beklentinin tersine hareket etmeyi göreceğiz bakalım

dolar düşecek anlamında söylemiyorum ama beklenti kadar yükseliş olmayabilir hükümet değişirse..

7. kur düşüş olayı tam saçmalık..
    sermaye gelecekmiş..
    2002+ akp kazanınca akan sermaye mi ?
    hani içinde olduğumuz durumun sebebi olan.. dolar 1 tl de olacak mı ?..

kur düşerse bu ülke ölür.. kriz filen yaşamaz.. kaput olur..
    gezegenin en pahalı ülkesi..
    Memento mori

8. Cari açıkla kur ilişkisi hiç alakası yok .

Olsa bizim kadar açık açıklayan Brezilya da 8 senedir niye artmıyor .taş çatlasa %30 artmış

Aramızda tek fark asgari ücret bizde de 170 doların altında olsun bizde de kur artmaz

Sayfa 382/1009 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •