Sayfa 398/1009 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by asv Yazıyı Oku
    güldürdün beni
    peki sormazlar mı adama
    cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yatırımdan daha fazla yatırımı kim yaptı
    yollar köprüler uçaklar araba vsssss
    KARDEŞ YOLLRI uçakları arabaları köprüleri fln allaşkına alında bi ülkeyi rahat bırakın artık. Bu saydıkların olmadan ama yediği yeekten sonra sürekli gülen insanların ülkesinde de bulundum, karnı doyunca yüzü gülmeyen kimse yoktu, ama ülkede bugün çık sokağa kimsenin yüzü gülmüyor, herkes sinir küpü.
    Bıktık yeinle bıktık, köprü yol uçak. Ulan birde müslüman olacaksınız, müsl,üman maddiyata bu kadar mı önem veriyor yav.
    20 yıldır tek söylediğiniz köprü hastane yol, uçak
    Another day in paradise

2. 1 liralık işi kamuya 5 liraya kilitleyipte övünmesinler mi ?
    Memento mori

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Ülkeye zerre kadar katkıları yok ama 200 milyonlıuk vergi borçlarını ankaraya git gel 16 milyona indirmişler. Pişkin pişkin birde anlatıyorlar.
    Hayır vergi borcu dediğin bu ülkeinin 85 milyonunun yiyeceği ekmekti
    https://twitter.com/YSN6969/status/1641512622934614022
    Another day in paradise

4. Eyyyyyy TEB? Ne biliyorsan söyle. Gümüş 20$ ken işleme kapattın. O günden beri sürekli yükseliyor. Bu adamlar kesin bir şeyler duydu ağababalarından. Bank Paribas tan.

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    İlginç bir durum var bugün. Dünya genelinde gümüşte te uzun soluklu bir ralli beklentisi olduğu için TEB bu hafta itibarı ile sanal gümüş alım işlemlerini kaldırıyormuş. Sadece eldeki gümüşler için satım işlemi yapılabiliyor olacak. Yeni gümüş alınamıyor bundan sonra. TEB in internet sayfalarından da gümüş hesap ile ilgili bütün sayfaları kaldırmışlar.

TEB in yayınladığı duyuru metni bu şekilde.

Degerli Musterimiz, Bankamizda 08.03.2023 tarihi itibariyla, CEPTETEB Internet Subesi, TEB Subeleri ve TEB Cagri Merkezi araciligi ile gumus alis islemleri gerceklestirilmeyecek olup gumus satis islemlerinizi ayni kanallar uzerinden gerceklestirmeye devam edebilirsiniz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    euro giderken doalrın sabit kalmasını parite ile açıklamak mümkün mü
    ""Amerikanya'da işsizlik başvuruları artmış. Faizleri daha da yükseltmek için ellerindeki done azalıyor.
    Avrupa'da ise o kadar ışık yok , onlar yükseltmeye devam edebilir. "" fiyatlaması alabilir. Yoksa dolar euro paritesine , donumuzu satsak bir şey yapamayız.

6. Gece babamın evini kira için ilana koydum. Bir dk içinde evi kiraya verdik gece gece. Deprem bölgesinden biri tuttu. Konya'da ki kiraların 1/3 üne verdim. 10 bin TL kira istiyorlar 40-50 senelik eve. Ben öyle bir kira istesem vicdanen rahat olamam. 1/3 üne kiraya verdim adama da dedim çok para ama babamın da ihtiyacı var. Kızıma dedim ev yok gelin siz oturun yok baba biz başka yere bakacağız. Muhtemelen kızım ev bulamaz ama nasıl anlatacaksın pembe panjurlu ev hayali kuran kızıma 50 yıllık dökük ev bulursan şükret diye. Eşyaları aldık depoya attık. Ama kimsenin ödeyebilicegi seviyede kiralık ev yok. Kiraya bir dk da verdiğim adam yurtta kalıyormuş depremzede.

7. İş Bankası çalışanlarına 11,27 maaş temettü veriyor.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İş Bankası çalışanlarına 11,27 maaş temettü veriyor.
    Kınıyoruzşurafa 3 maaş vereceklermi vermeyecekler mi araştırması yapılıyorken
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 398/1009 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •