Sayfa 399/1009 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kınıyoruzşurafa 3 maaş vereceklermi vermeyecekler mi araştırması yapılıyorken
    Vakıfbank da bugün 3 maaş temettü alıyormuş.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Vakıfbank da bugün 3 maaş temettü alıyormuş.
    ankara nın şuan ki karı gibi özsermaye havada yere düşmeden eriyecek

KKM faiz üst sınır kalktı 2003 teki faiz seviyesini yakaladık

naci nin ciğeri sızlıyo

3. Bulduk belayı telefon susmuyor. Sessizde telefon kimse ulaşamaz artık bana. Kimse pazarlık etmiyor ev olsun yeter açık artırma da on bine gider ev o derece. Ama ben Antakyali bir depremzedeye söz verdim hafta içinde iftara davet edeceğim. Millete insaf vicdan kalmamış

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    ""Amerikanya'da işsizlik başvuruları artmış. Faizleri daha da yükseltmek için ellerindeki done azalıyor.
    Avrupa'da ise o kadar ışık yok , onlar yükseltmeye devam edebilir. "" fiyatlaması alabilir. Yoksa dolar euro paritesine , donumuzu satsak bir şey yapamayız.
    ABD de açık iş pozisyonu rakamları da hayli iyi ama alemanya enflasyonuna ECB daha geç kaldı gibi geliyor bana hem de oranları çok düşük italya nın durumu herkesten kötü çıkar önümüzde olmadığı için dikkatimizi çekmiyor sadece

Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İş Bankası çalışanlarına 11,27 maaş temettü veriyor.
    o ne yaw veri ver de rahatlasın gibi olmuş

demek iş te çalışanların maaşı ikiyle çarp.

6. şerro : 19,1864

azar azar kader bize ne yazar formasyonu

teknik olarak 19,31 seviyesini takip edeceğiz, kırarsa güçlenebilir dermişim

yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İş Bankası çalışanlarına 11,27 maaş temettü veriyor.
    Ben bu gruba ve bu grubun sahibi partiye bu nedenle hiç sempati ile bakamadım..

İş grubunda Baba emekli olur oğlunu yerine koyar, Anne emekli olur Kızını yerine koyar...Tam br Aile şirketi a.q...Atatürkçü maskesi arkasına saklanmış kitle çökmüş oraya kaymağını yiyor..."Vikisini yudumlarken de wah wah ne olacak bu memleketin hali " derler..Tam Türkiye Klasiği....

Neyse Süslümanların tutunduğu Tek Dal da Muharrem efendi...O dal ilk turda kırılırsa Süslümanlara sonsuza kadar elveda deriz...

8. İzmir'de 1800 TL ye kiralık ev var diyen vardı. 3500 kiralık ev yazdım telefonum susmuyor 3 er beşer kira depozito verenler var. 3500 e 40-50 yıllık cadde üzerinde gürültülü eve uçuyor millet. Bende evin içinden güneş çıkmıyor yazın yanıyorsunuz kapı pencere açsan gürültü var diye anlatıyorum

Sayfa 399/1009 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •