Sayfa 418/1009 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Buradaki arkadaşların kadar belki ekonomi bilgim yok ama. Mevcut görünen durum seçimden sonra iktidar değişikliği olursa da dışarıdan balya balya dolar gelse de cari açık bu kur seviyesi ile artmaya devam eder. Kur seviyesi öyle bir noktaya gelmeli ki ithal ettiğin pahalı sattığın ucuz olmalı. Tabi bunun için yatırım yapacaklar için özellikle Çin'e karşı koruma tedbirleri de alınmalı.

2. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. Babamın evini kira için ilana çıktım. Bir sürü belediye ve başka kamu kurumlarına atandım işe başladım diye mesaj atıyorlar. O taraftan bakınca bunların seçimi kaybedeceği kesin. O yüzden kadrolaşiyorlar diyeceğim. Tüm kurumlara personel alıyorlar öyle ilan görüyorum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ayhan başkanım ne olacak bu fenerin hâli. Eskiden Kadıköy'de deyince herkesin aklı çıkardı şimdi gelen geçen fenere vurup gidiyor.
    Hayko Cepkin’den derbiyi kaybeden Fenerbahçe’ye ’14 Mayıs’ teşekkürü

https://tele1.com.tr/hayko-cepkinden...ekkuru-817931/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Ben seccade olayını inancı biri olarak şöyle görüyorum. Kılıçdaroğlu seçim havasında çok fazla fotoğraf çektiriyor bu arada yere bakma şansı yok. Hatta bakar kör derler bizde kafanız başka yerdedir görüşünüz ama görmezsiniz. Çok fazla yorgun olursa çok pot kırar. Bence zinde olarak dinlenerek seçim çalışmalarının yürütülmesi gerekir. Bu arada etrafındakilere danışmanları da daha dikkatli olmalı. Pisi pisine seccade yüzünden seçimi kaybetmeyelim.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Darısı başımıza, inşallah ikinci tura kalmadan...

Karadağ’da cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunu muhalefetin adayı kazandı.

https://tele1.com.tr/karadagda-cumhu...azandi-817702/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Serbest piyasada şerro 19,50’den bozuluyor.
    Yumoş da 21,14’den bozuyor.

8. Seçimden sonra ki faiz ve kur tahminim. Faizi fazla artıracak durum yok. Çünkü herkes faiz yükselecek diye krediyi çekti. Faiz yükselirse bunlar rant sağlar. Dolar 30 u geçer 40-50 de olası. Bu sene hiç iyi olmayacak. Ücret artışları olsa bütçe açığı olur. Ücret artışları olmasa küçük esnaf ve ücretliler açısından çıkmaza girecek. Bence çok uzmanlık gerektiren bir durum. Birde bilinenler bilinmeyenlerden azınlıkta. Bu kadar bilinmeyenli denklemin çözümü de zor olacaktır.

Sayfa 418/1009 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •