Sayfa 493/1009 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

yeni gelen hükümet kkm kur farkını ödemek zorunda değil.

bir gece kararnamesi ile imzalanmış , hiçbir hukuki altyapısı olmayan bir uygulama

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

bir gece kararnamesi ile imzalanmış , hiçbir hukuki altyapısı olmayan bir uygulama
    Buna katılmıyorum.
    Devlette devamlılık esastır.
    Misal 10 Haziran’da bir kanun çıkar veya bir kararname yayınlanır. Bu tarihten itibaren yeni KKM. açılmayacak, mevcutların ödemeleri vade başındaki şartlar dahilinde ödenecektir.

3. Borç yiyen kesesinden yer.

Herkesin okuması gereken bir kitap.

Bir Ekonomik Tetikçinin etirafları-1-John Perkins
    PDF download link

https://turuz.com/book/title/Bir+Eko...ener-2007-401s

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Son düzenleme : kastirsef; 10-04-2023 saat: 18:35.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Şu Viski içip ne olacak bu memeleketin hali diyen ve sandığa gitmeyen kitle her ay çift maaş alanlar var ya ha bunlar oy kullanacaksa seçimi kesin KK alır...
    Birde bunların yazlıkçıları var...Onlarda denize sıfır yazlıkta oy kullanmadan memleket meselelerini çözenlerde sandığa giderse KK kesin CB dir...

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Birde bunların yazlıkçıları var...Onlarda denize sıfır yazlıkta oy kullanmadan memleket meselelerini çözenlerde sandığa giderse KK kesin CB dir...
    Onlar gidecek bu defa, hatta gidemeyecek olanlara, vasita temin edecekler.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Yaw diyorum ben bu sadullah ergin i nerden hatırlıyorum, meğerse adam 2010 referandumunun baş mimarlarındanmış. Hani şu ölülere bile oy kullandırılan referandum. Bu a.k siyasetin insanı maymun yapıyor, haa maymun yanlış anlamasın onlara saygım sonsuz, nede olsa bazı görüşlere göre atalarımız sayılırlar )
    Umarım seçimden sonra FB ye kumpas kuran emniyetçiler ile savcılar da affedilmez.
    Another day in paradise

7. Onlara, yerli mili filan sokmez, bayraklar inmez vatan bolunmez, ezanlar susmaz gibi soylemler islemez onlara,

Bu defa gidecekler.

Enkaz altindaki yurttasin cadirini satanlari affetmeyecekler.

8. Enkaz altinda can cekisenlerin cadirini satan, benim kanimi da satar diye, kan vermiyor netekim.

Sayfa 493/1009 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •