Sayfa 717/1009 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Şirketin durumu buna masit ve patron hırsızsa ne olacak?
    5'li çetenin şirketlerinde bak bakalım kaçı asgari ücreti 30.000 tl. uyguluyor

adam londra'da ev almak varken hırsızlık yaptım diye marabaları mı zengin edecek..?

2. Basitçe şöyle anlatayım. Kentsel dönüşüm bölgesinde yada başka bir yerde. Bir arsam var. Bu arsam daha önce 200 bin TL idi. Bu arsama 3-5 daire verdiler. Daireleri teslim aldım ne ödüyorum sıradan tapu masrafı. Peki bu evlerin bu günkü ederi 4-5 milyon. Devlet bundan vergi almayacağını mi. Bu tarafta maden bulduk diyorum vergi madeni.

3. Ataların düşmanı evlatların dostu olmaz

diye bir deyim var ama ben bu deyimi anlamadim birisi anlatabilirmi?

4. Başkan kk mescil cumhur olursa ne olacak? Kilit

5. Seçime günler kala bütün tuşlara basıyor El Patron, şimdi de 1 Mayıs'ta Ek Zam müjdesi diyiler...

Cennetten Tapu verilene kadar elimi belli etmeyecem...

Zaten bu yüzden bu kafayla iktidar olamaz, bu ülkede zengine ve sermaye gruplarına dokunan yada dokunacak kimseyi iktidar yapmazlar. Siz hiç KK dan böyle laflar duydunuz mu? yok servet vergisi getiricem, zenginin ümüğüne çökücem şöyle yapıcam böyle yapıcam desin bak bakalım oyu kaça düşüyor? çizerler adamın façasını

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Basitçe şöyle anlatayım. Kentsel dönüşüm bölgesinde yada başka bir yerde. Bir arsam var. Bu arsam daha önce 200 bin TL idi. Bu arsama 3-5 daire verdiler. Daireleri teslim aldım ne ödüyorum sıradan tapu masrafı. Peki bu evlerin bu günkü ederi 4-5 milyon. Devlet bundan vergi almayacağını mi. Bu tarafta maden bulduk diyorum vergi madeni.

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Seçime günler kala bütün tuşlara basıyor El Patron, şimdi de 1 Mayıs'ta Ek Zam müjdesi diyiler...

Cennetten Tapu verilene kadar elimi belli etmeyecem...
    Onu da vaat etse yine oy yok. Yalan olduğunu biliyorum. Kendilerine cennetten yer hazırlasınlar diyecem maalesef işleri zor. Hanım aile zorlaması da olsa Kılıçtaroğlu ben Sinan OĞAN...

8. Seçimi kaybederlerse cumhur ittifakı diye bişey kalmaz hiç bişey yapamazlar

Sayfa 717/1009 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •