Sayfa 852/1009 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Hoydaaa..

Bu herkesçe bilinen benim 'gene' kaçırdığım bir konu mu yaw?

Depremde, cep telefonları yine gitti, TCELL filan drone'lu reklam yapıyordu noldu, nerde alt yapı diye çemkiriyorduk ya...

Basbayağı, bant daraltması yapılmış, o yüzden gitmiş hatlar...hatta mahkemelik olmuş, bu da Bakanınn açıklaması...

Kafayı mı yedi bunlar iyice, ben anlamadım, bu nedir, anlayan var mı?

'Olağanüstü bir durum var, böyle bir şey (bant daraltması yaparak iletişimi aksatmak) gerekliydi demek ki.' diyor.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    YSK: İnceye verilen oylar geçerli olacak.

"Adam ben seçime girmeyeceğim" diyor YSK yok kardeşim artık çok geç CB olarak seçilmeye mecbursun diyor. Bu kararı veren ülkenin en yüksek derecesinden olan yargıçlar.

Akılları sıra KK nın oylarını olabildiğince bölebilme ortamı sağlamak.

1-Kimilerinin protesto veya psikolojik destek amaçlı atacakları İNCE ye atacakları oyları olduğundaki durum ile

2-İnce taraftarı olup Protesto için CB seçimleri için hiç oy vermeyecekler arasındaki fark nedir?

2. seçenekte CB seçilmek için gerekli olan toplam içindeki yüzde 50 lik oy oranı KK lehine çalışırken, 1. seçenekte KK nın aleyhinde olacak.

Bunu kararsızların dağılımı ile bulunan anket sonuçları gibi görebilirsiniz.

YSK mühürsüz oyların geçerli sayılması ve bir sandığa giren 4 farklı oydan sadece birini geçersiz sayılması kararlarından sonra yine dersine iyi çalışmış.
    Bu teknik bir konu. Seçim bir süreç ve takvime bağlı. Adaylar istediği aşamada çekiliyorum diyebilir mi? Daha net anlaşılsın diye uç bir örnekle soralım. 14 mayis saat 16:59 da çekiliyorum dese ne diyeceksiniz ? O saatte çekilemezsiniz çünkü seçim başlamıştır oy verilmektedir. İnce cekilme kararını verdiği anda da oy verme süreci başlamış 10 gündür oylar verilmekteydi.

Keza YSK nin bu kararı almasından iki gün önce, İnce "çekiliyorum" dediği gün İyi parti YSK temsilcisinin açıklamaları vardı. İlk tur başlamıştır, verilen oylar geçerlidir, çekilme kararı ancak ikinci tura etki eder şeklinde.

Yatırım Tavsiyesi Değildir, en doğru karar herkesin kendi şartlarına göre kendi vereceği karardır.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Hoydaaa..

Bu herkesçe bilinen benim 'gene' kaçırdığım bir konu mu yaw?

Depremde, cep telefonları yine gitti, TCELL filan drone'lu reklam yapıyordu noldu, nerde alt yapı diye çemkiriyorduk ya...

Basbayağı, bant daraltması yapılmış, o yüzden gitmiş hatlar...hatta mahkemelik olmuş, bu da Bakanınn açıklaması...

Kafayı mı yedi bunlar iyice, ben anlamadım, bu nedir, anlayan var mı?

'Olağanüstü bir durum var, böyle bir şey (bant daraltması yaparak iletişimi aksatmak) gerekliydi demek ki.' diyor.

3G yatırımları sonrası GSM firmaları doğru dürüst altyapı yapmadı dersem yalan olmaz...Bu kadar abone bir anda sisteme yüklenirse sistemin kendini kilitlemesi çok normal bir durum...Hem ses hemde internet tarafı için durum bu...

4.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Atlas döviz atak yaptı.22.40 a alırım dedi.
    biraz gevşedi gibi
    21,95 e alırım diyor.
    Ankara 21,90

5. Düştü düştü

21,50

6. İsveç’ten

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Kimine ilkbahar, kimine sonbahar doktor, büyük göç başlıyor, hepsinin Londra'da, Roma'da v.s. evleri varmış, zaten istifi çok önceden yapmışlardır. Hatta bir kısmı çifte vatandaş.

Haha..
    İtalya ya mı ?

Bu ülkenin okumuşu, cahili, hırsızı, casusu, suçlusu, siyasetçisi, narkotik tayfası, teröristi neden hep oralara kaçar ?
    Fiyat performansı çok daha yüksek sürüyle ülke var....
    Sanki ne olursan ol, para oraya aksın diye beyinler şartlandırılmış.. *mı?
    Memento mori

8. Ben seçim sonuçlarından sonra akp tarafında ülkeyi PKK PYD feto vs gibi bahaneler ile bunlara teslim etmeyelim gösterileri olacağı düşüncesindeydim. Ama Kasa rezerv dibini bulduysa enkazı devretme konusunda sevinerek devrederler. Sonucu kabul edip hiç zorluk çıkarmadan devir ediyorlarsa bomboş kasa ile devir olur diye düşünüyorum

Sayfa 852/1009 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •