Sayfa 876/1009 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Bu iş İstanbul seçimlerine çok benzedi...

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sonuçlanan İller:
    Bayburt:

Erdoğan %78,9
    Kılıçdaroğlu %15,4
    Oğan %5,5

Düzce
    Erdoğan %68,6
    Kılıçdaroğlu24,9
    Oğan %6,1

Bilecik
    Erdoğan %49,9
    Kılıçdaroğlu %41,3
    Oğan %8,1

Artvin :
    Erdoğan : %47,7
    Kılıçdaroğlu : %46,5
    Oğan : %5,2
    Artvin'de CHP hep yok muydu böyle sonuçları görünce aday olarak Kılıçtaroğlu beğenilmedi. Aday ve strateji konusunda hatalar yapıldı.

3. Bi sandık kaç kez yeniden sayılabilir, bunun kıstası var mı acep, ya da sonuçların girilmesi ne kadar geciktirilebilir? Film kopmaz inşallah bi yerde...Bir tür gerilim stratejisi gibi geliyor bana...

4. Sayın KK, her zamanki ortalama başarısını gösterdi, neden bu kadar tepki...

5. Merak hanım ve istifa eden iyi parti milletvekili Yavuz Ağıralioglu haklı çıktı. Burada bazı arkadaşlar da bu konuya değindi ben kendi adıma yapılan hataya burada itiraz etmek neticeyi değiştirmez diye sessiz kaldım. Evet Davutoğlu ve Babacan hataydı. Saadet geçmişte tabanı olan bir parti. Yrp ve Sinan Ogan tepkileri gösteriyor. Bu sonuçlar bütün olanlara rağmen RTE nin o kadar kötü döneminde olmasına rağmen basarızlik. Neyse bomba RTE kucağında kaldı. Kaybeden Kılıçtaroğlu ve ülke oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    orda itiraz burda kedi şurda ysk.

Herkes suçlu.

Aynı iktidar mantığı yıllardır duyduğumuz.Herkes suçlu.Ama kimse suçlu benim demiyor !!

hükümet tarafından 2001 de usd/tl 1 liradan alıp 23 liradan seçime girilmiş bir ortamda muhalefet seçimi kazanamıyorsa kimse kusura bakmasın.

söylediğimde bana laf saydınız!!!

KK bu ülkenin geleceğini çaldı.

Bu ülke lider istedi seçimde aday olması için.dede istemedi !!!KK de liderlik vasfı yok !!

akp nin eskileri ile seçime giremezsin !! son 1 yılda seçim için attığı her adım akp lehineydi.

Halen bu gerçekleri kabul etmeyen varsa iyi uykular.siz uyumaya devam edin.
    KK inatlaşmış olabilir ama kabahat halkta... eğer rte tekrar seçilirse 6 aya kalmaz ekonomik sonucuna katlanırlar ...

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Artvin'de CHP hep yok muydu böyle sonuçları görünce aday olarak Kılıçtaroğlu beğenilmedi. Aday ve strateji konusunda hatalar yapıldı.
    2018 seçimlere göre rte nin oyu %3-4 düşmüş o bölgelerde

8. Öyle bir durum oldu ki "k.k. olmasın başka biri olsun k.k. asla alamaz" dendiginde ne antiataturkculugumuz ne akpartiliciligimiz kaldı. Şimdi kim akpartiye çalıştı lütfen biri yazsın k.k. mi akpartiye çalıştı yoksa k.k. olmasın kaybedilir diyenler mi akpartiye çalıştı. Bakın Muharrem İncenin seçime girmesi yada girmemesi bile önemsiz bir durumda adama neler neler yapıldı. Yada Meral Akşener için masadan ayrılınca neler neler denildi. Hele hele agiralioglunu hiç saymıyorum bile.

Sayfa 876/1009 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •